• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

“Mensen denken dat ze voor 3 weken goederen moeten inkopen”

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
31 mei 2021 15:46
in Nieuws
194179978 344862313732543 5137810741171004119 n

GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Krishna Mathoera van Defensie heeft kennis genomen van de drukte op straat vandaag.

De minister hoopt dat de drukte eenmalig is, waarbij mensen in paniek zijn geraakt, en denken dat ze voor 3 weken goederen moeten inkopen. Dit terwijl de gelegenheid bestaat om drie keer per week goederen in te kopen.

Nogmaals wordt benadrukt dat supermarkten, bakkerijen, drogisterijen, groentezaken, slagerijen, visverkoopbedrijven, veevoerverkoopbedrijven, pet shops, landbouwwinkels, landbouwcoöperaties, servicestations (tankstations), bouwmaterialenzaken en benzinestations op maandag, woensdag en vrijdag open zijn van 08.00 uur tot 16.00 uur.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Suriname niet eens in staat om 400.000 mensen in kort tijdbestek te vaccineren

Deze ondernemingen mogen van maandag tot en met zondag ook producten bezorgen van 12.00 uur tot 23.00 uur.

Verder zijn groente en fruitstands ook open voor het verkopen van hun producten langs de weg.

Verkoop in of voor de Centrale Markt is ten strengste verboden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

krant media
Lifestyle

Desinformatie bedreigt Suriname mede door gebrek aan kritisch denken

Onderzoek vergrootglas
Suriname

Prijor geeft helderheid over verkeersincident in het weekend

vrouw dame
Lifestyle

Uiterlijk speelt grotere rol op Surinaamse arbeidsmarkt dan gedacht

Ambtenaren BiZa leggen integriteitseed af
Suriname

Ambtenaren BiZa leggen integriteitseed af

decembermoorden 8 december monument
Suriname

Herdenking Fort Zeelandia benadrukt noodzaak uitvoeren vonnissen

Slavernij afschaffing
Suriname

Gran Krutu presenteert officiële reactie op slavernij-excuses: ‘Verzoening vraagt om gelijkwaardigheid’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws