• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Marinus Bee treedt officieel aan als minister van Binnenlandse Zaken

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
17 juli 2025 14:30
in Suriname
bee en landveld

Vandaag heeft Marinus Bee tijdens een officiële ceremonie de leiding van het ministerie van Binnenlandse Zaken overgenomen van zijn voorganger, de heer Delano Landvreugd.

De overdracht vond plaats in aanwezigheid van de directie, stafleden van het ministerie en vertegenwoordigers van de Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP), de partij waaruit minister Bee afkomstig is.

Ook de nieuwe onderminister, de heer Kelvin Konikie, werd tijdens deze gelegenheid hartelijk verwelkomd.

De plechtigheid markeert de formele wisseling van het leiderschap binnen het ministerie in het kader van de kabinetsformatie 2025–2030.

Bee: “Dienstbaarheid, transparantie en burgergericht werken als kernwaarden”

In zijn eerste toespraak als minister van Binnenlandse Zaken sprak Marinus Bee zijn dank uit voor het in hem gestelde vertrouwen en benadrukte hij de noodzaak van een sterk en efficiënt bestuur.

“Het ministerie van Binnenlandse Zaken is het kloppend hart van ons bestuurlijk apparaat. Goed bestuur begint hier. Transparantie, dienstbaarheid en het versterken van het ambtelijk apparaat staan daarom hoog op onze agenda,” aldus Bee.

Hij riep het personeel op tot een gezamenlijke inspanning om het vertrouwen van de burger te versterken en de dienstverlening op alle niveaus te optimaliseren.

Vertrekkend minister Landvreugd sprak zijn waardering uit voor het team waarmee hij heeft samengewerkt en wenste zijn opvolger alle succes toe.

Hij benadrukte dat hij met vertrouwen het stokje overdraagt en rekent op voortzetting en verbetering van het ingezette beleid.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

armoede geld portemonnee inflatie
Suriname

Centrale Bank van Suriname: Inflatie stijgt verder, jaarinflatie richting 12% eind 2025

President Jennifer Simons spreekt de samenleving toe tijdens de Volkskerstzang op het Onafhankelijkheidsplein in Paramaribo.
Suriname

President Simons roept tijdens Volkskerstzang op tot innerlijke vrede en eenheid in Suriname

Cie vergadering HvJ en OM 1 750x375paragsingh pg openbaar ministerie
Suriname

College van procureurs-generaal: past een Nederlands model wel bij Suriname?

franse ambassadeur inheemsen
Suriname

Culturele uitwisseling en grensprotocol centraal bij overleg VIDS en Frankrijk

offshore olie
Suriname

Suriname weegt Guyana-model af bij invoering lokale content-wet

waterkant suriname
Suriname

Bezoekers Waterkant ervaren nog altijd druk en hinder van bedelaars

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws