• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Margot Robbie vond sigaret Leonardo DiCaprio ‘in haar bilspleet’ na seksscène

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
11 February 2023 08:22 - Geüpdatet op 26 October 2023 07:31
in Entertainment
Margot Robbie 1730388

GFC NIEUWSREDACTIE- Margot Robbie ,32, katapulteerde naar het sterrendom als de rauwe Naomi Lapaglia in The Wolf of Wall Street in 2013.

Terwijl fans verliefd werden op Margots zwoele en gepassioneerde optreden, onthulde de actrice dat vooral de seksscènes het verst verwijderd waren van de romantiek die ze zich kon voorstellen.

Margot verscheen voor het eerst op het wereldwijde grote scherm naast acteerveteraan Leonardo DiCaprio, 48. Het paar had een onmiskenbare chemie op het scherm, maar de Australische actrice herinnerde zich een van haar meest gênante bloopers terwijl ze met hem aan het filmen was.

Hoewel Leonardo volgens Glamour momenteel de titel van Sexiest Actor Alive draagt, zei Margot dat haar intieme scènes met hem het “minst romantische ding waren om te filmen”.

Margot vertelde: “We waren net klaar met deze scène en Leo heeft altijd een e-sigaret bij zich, dus verstopte hij het onder een kussen terwijl we aan het fotograferen waren. Na afloop vroeg hij: ‘Waar is het? Waar heb ik het neergezet? ‘ Ik keek met hem om me heen – beiden zaten nog steeds op het bed – en toen zei ik: ‘Oh, eh, het zit letterlijk in mijn bilspleet. Ik zit erop. Het spijt me zo.’ Hij heeft het waarschijnlijk weggegooid. Het was zo gênant.”

De actrice concludeerde gekscherend: “Seksscènes zijn super sexy.”

Ondanks dat ze op dat moment pas 22 was, nam Margot onbevreesd de schandalige rol op zich, waarbij ze ook volledig naakt was voor de eerste entree van haar personage.

Foto: Getty

ShareTweetSend

Meer berichten

isje
Entertainment

Isje & Friends lanceert debuutsingle “Lobi Mi” en gaat op eerste internationale tour naar Suriname

chris brown fan foto
Entertainment

Chris Brown veroorzaakt ophef omdat vrouwen na fanfoto door hun vriend worden gedumpt

Nieuw Aurora Festival succesvol
Entertainment

Nieuw Aurora Festival beleeft succesvolle eerste editie aan de Boven-Surinamerivier

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws