• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Mannen zijn niet verplicht te zorgen voor een kind dat biologisch niet van hen is

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 juli 2023 22:00 - Geüpdatet op 24 september 2023 07:02
in Lifestyle
gezin man en vrouw kind

OPINIE- Bij het aangaan van een nieuwe relatie komt soms de verwachting dat de man financiële zorg draagt voor de kinderen uit een eerdere relatie van de vrouw.

Enkele vrouwen kunnen zelfs van mening zijn dat de man alle kosten van het kind op zich moet nemen. De situaties waarin mannen onbewust voor een kind zorgen dat biologisch niet van hen is, zijn niet ongehoord.

Vaak zijn deze mannen zich er niet van bewust dat er ontrouw in de relatie heeft plaatsgevonden.

Bij de onthulling van een DNA-test, kunnen vrouwen die dergelijke situaties creëren teleurgesteld raken wanneer de man besluit zich volledig terug te trekken uit de rol van verzorger die hij voor het kind vervulde.

Ondanks de argumenten dat hij reeds de vaderrol op zich heeft genomen en dat hij dus moet doorgaan, is het belangrijk om te benadrukken dat mannen het recht hebben om zich terug te trekken als blijkt dat zij voor een kind zorgen dat biologisch niet van hen is.

Bekijk ook:

Geen geld voor rijst en olie maar wel 900 SRD voor Braziliaanse voetbalkleding

‘Dit betekent het einde voor Surinaamse influencers’

Bovendien, in situaties waar een man een relatie aangaat met een vrouw die reeds kinderen heeft, is het niet vanzelfsprekend dat de man de volledige financiële last voor deze kinderen draagt.

De kosten dienen evenredig verdeeld te worden. Het is van essentieel belang dat er voldoende rekening wordt gehouden met de gevoelens en rechten van de man in deze complexe situaties.

J. Kerto

DISCLAIMER: Publicatie van opiniestukken houdt niet in dat GFC het eens is met de inhoud

ShareTweetSendSend

Meer berichten

“Ik heb begrepen dat de tenues van het Braziliaanse elftal in veel zaken zijn uitverkocht terwijl ze heel erg duur zijn." Illustratiefoto
Lifestyle

Geen geld voor rijst en olie maar wel 900 SRD voor Braziliaanse voetbalkleding

Wat betekent deze ontwikkeling voor Surinaamse contentmakers en het verdienmodel van echte influencers? Foto: illustratief
Lifestyle

‘Dit betekent het einde voor Surinaamse influencers’

Hoewel Suriname bekendstaat om zijn prachtige stroomversnellingen (sula’s) en idyllische rivieren, beschikt Guyana over een natuurwereldwonder van de buitencategorie.
Lifestyle

Waarom Guyana interessanter kan zijn dan Suriname voor toeristen

Of zij moeten in sommige gevallen een duurdere hypotheek afsluiten
Lifestyle

Surinamers met woning in Nederland mogen hun kinderen niet zomaar in hun huis laten wonen

Waterputten verdwijnen onder onkruid
Lifestyle

Dichtgegroeide waterputten zorgen voor slechtere afwatering in woonwijken Paramaribo

GFC Nieuws onderzocht de prijsverschillen tussen Amerika en Nederland en ontdekte opvallende verschillen bij laptops, smartphones en andere elektronica.
Lifestyle

Surinamers besparen fors op Amerikaanse aankopen, prijzen in Nederland veel hoger

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws