• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Man neergeschoten op dorpsvergadering

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 augustus 2021 16:23 - Geüpdatet op 24 augustus 2021 11:35
in Nieuws
jachtgeweer 1

GFC NIEUWSREDACTIE- Wilfred W. is op 8 augustus door leden van de Recherche van regio Oost in het dorp Mora Kondre in Marowijne, Suriname, opgespoord en aangehouden.

Het slachtoffer Freddy D. deed op 6 augustus aangifte ter zake poging moord, poging doodslag en zware mishandeling tegen Wilfred bij de Recherche van regio Oost.

Uit het voorlopige onderzoek kwam naar voren dat er op 6 augustus een dorpsvergadering zou plaatsvinden. Daarbij bespraken de dorpelingen over een geval, dat lang terug had plaats gevonden tussen Wilfred en Freddy.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: 28-jarige man steekt slapende verloofde in brand omdat ze vroeg met haar te trouwen

Op een bepaald moment hoorde Wilfred hoe de aangever Freddy over het geval sprak. Dit viel niet in goede aarde bij hem, waardoor hij naar huis ging en zich bewapende met een jachtgeweer. Hiermee schoot Wilfred gericht op Freddy, die ter hoogte van zijn heup een schotverwonding opliep.

Na de daad maakte de schutter zich uit de voeten.

Het slachtoffer werd door omstanders naar het politiebureau Richelieu gebracht voor het doen van aangifte. Hierna werd de gewonde man per eigen gelegenheid voor medische behandeling overgebracht naar Frans- Guyana.

De rechercheurs werkten de informatie uit en de verdachte meldde zich op 8 augustus zonder het jachtgeweer aan op voormeld politiebureau. Het wapen is nog niet achterhaald door de rechercheurs.

De schutter is door de politie achter slot en grendel geplaatst.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Koning Willem Alexander
Lifestyle

Nederlandse koning en koningin populair onder Surinamers, blijkt uit gesprekken

surinam airways airbus a340 schiphol airport amsterdam
Suriname

Nieuwe directieaanstelling moet toekomst Surinam Airways versterken

polymarket chan santokhi
Suriname

Bewijs ontbreekt voor claim dat Santokhi en echtgenote $730 miljoen bezitten

ICT-trainingen voor medewerkers Financiën en Planning
Suriname

Financiën investeert in professionele ontwikkeling

Caribbean Child Research Conference
Suriname

Suriname haalt top 3 bij Caribbean Child Research Conference

dokter arts ziekenhuis medisch
Gezondheid

Nieuw medicijn geeft hoop aan mensen met een beroerte die laat in het ziekenhuis komen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws