• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Man in Wanica verbiedt vriendin rokken te dragen naar haar werk

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
10 februari 2024 03:00
in Lifestyle, Suriname
verbaasd schrik geschrokken bang angst schock 9 vrouw piercing neus

In het district Wanica in Suriname heeft een incident rondom kledingkeuze en relaties een discussie op gang gebracht binnen twee families.

Een man van middelbare leeftijd heeft zijn vriendin, met wie hij ruim een half jaar een vaste relatie heeft, verboden om met rokken naar haar werk te gaan en om uit te gaan in dergelijke kleding.

De reden? Hij vindt dat zijn 17 jaar jongere partner te provocerend zou zijn voor anderen wanneer ze korte rokken aan heeft.

Een nicht van de dame heeft haar zorgen geuit aan GFC Nieuws Lifestyle, waarbij ze benadrukt dat het beperken van iemands vrijheid qua kledingkeuze een serieuze zaak is.

Ze heeft bij de man erop aangedrongen om zich flexibeler op te stellen en de autonomie van zijn partner te respecteren.

Het verbod heeft binnen de familie van de dame vragen opgeroepen over controle en gelijkheid binnen relaties.

Terwijl sommigen binnen de familie van de man zijn acties verdedigen als een vorm van bescherming, benadrukken nichten en zussen van de dame het belang van respect voor individuele keuzes en vrijheden.

Naar verluidt mag de vriendin wel lange jurken en lange broeken dragen, maar de beperking van haar keuzevrijheid heeft een breder gesprek op gang gebracht over genderrollen, controle en respect binnen romantische relaties.

Mis dit niet:

Naar Suriname terugverhuisd? Nederlandse Belastingdienst kan nog aangifte van je verwachten

Surinaamse Nederlanders kunnen blijven werken na hun pensioen zonder korting op AOW

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

KLM-kist op Zanderij airport
Lifestyle

Naar Suriname terugverhuisd? Nederlandse Belastingdienst kan nog aangifte van je verwachten

geld euro
Lifestyle

Surinaamse Nederlanders kunnen blijven werken na hun pensioen zonder korting op AOW

Minister Melvin Bouva presenteerde samen met stuurcommissievoorzitter Juan Pawiroredjo de Suriname Diplomatic Week, die van 18 tot en met 24 november plaatsvindt. Foto: CDS
Suriname

Meer dan 50 landen doen mee aan Diplomatic Week in Suriname: gratis toegang voor publiek

stroom energie ebs
Lifestyle

Wat betekent het dreigende stroomtekort in Suriname voor huishoudens?

Bedrijfsleven wil meer rechtszekerheid in nieuwe douanewetgeving.
Suriname

VSB vraagt aandacht voor resterende knelpunten in ontwerp-Algemene Douanewet

Initiatiefnemer Governance, Suriname Prekash Ramsingh.
Nederland

Surinaamse en Nederlandse organisaties bundelen krachten voor opleiding van toezichthouders

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws