• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Man eiste dat moslimvrouw voor huwelijk hindoe werd, liet haar twee keer aborteren en dumpte haar

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
13 juni 2021 15:00
in Nieuws
abortus

GFC NIEUWSREDACTIE- Een man is gearresteerd omdat hij zou hebben geëist dat een moslimvrouw zich bekeerde tot het hindoeïsme, voordat hij met haar kon trouwen.

Later dwong hij haar twee keer abortus te plegen en liet haar vervolgens in de steek.

De 31-jarige verdachte uit India is geïdentificeerd als Anuj Kumar. Behalve Anuj zijn nog zeven andere personen, waaronder de arts die de verdachte heeft geholpen met onwettige abortussen, gearresteerd.

Anuj is aangeklaagd voor ‘het bedrieglijk opwekken van een geloof in een wettig huwelijk’, schrijft Times Now News.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Meisje (15) genadeloos misbruikt door 4 mannen nadat ze weigerde met een van hen te trouwen

Na haar tweede abortus verhuisde het duo naar Agra. In november 2020 verliet Anuj haar en zei dat hij wat werk had in de Indiase hoofdstad Delhi en over een week of zo terug zou zijn. Maar hij is nooit teruggekomen.

Een paar maanden later kwam ze erachter dat de man haar bedroog. Na zijn vertrek woonde hij in een andere stad waar hij opnieuw getrouwd was. Omdat bigamie een misdaad is in India, diende de vrouw in maart van dit jaar een klacht tegen hem in.

Op basis van haar aangifte wordt de man onder meer vervolgd voor bigamie, bedrog, criminele vertrouwensbreuk, criminele samenzwering, criminele intimidatie en het veroorzaken van twee miskramen zonder toestemming van de vrouw.

BEKIJK MEER GFC BIZAR NIEUWS: KLIK HIER

Mis dit niet:

UMA analyseert: 22 suïcides en stijgend huiselijk geweld vragen om actie

Suriname wil vanaf eind 2027 zelf testen op kwik en cyanide

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Wanneer thuis geen veilige plek meer is.
Suriname

UMA analyseert: 22 suïcides en stijgend huiselijk geweld vragen om actie

lab arts doktoren virus
Suriname

Suriname wil vanaf eind 2027 zelf testen op kwik en cyanide

afval gooien uit raam auto
Suriname

Boetes tot SRD 10.000 voor illegale vuilstort, vervuilde percelen en autowrakken

Minister Miquella Huur ontving de presidentiële werkgroep Armoede, Welzijn en Productieve Arbeid voor overleg over projecten in het binnenland. Foto: CDS
Suriname

Suriname wil met rijst, cassave en ondernemerschap meer inkomsten creëren in binnenland

Illustratiefoto.
Suriname

Man aangehouden na bedreiging politie op politieterrein Nieuw-Nickerie

Toeristen vallen onder andere regels. Foto: American Airlines Boeing
Lifestyle

‘Naar Amerika emigreren kan opeens moeilijker worden voor Surinamers’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws