• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Man die echtgenote op nieuwjaarsochtend doodstak aangehouden

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
5 januari 2023 04:25
in Nieuws
pexels kindel media 7773260 scaled

GFC NIEUWSREDACTIE- Dani J. (48) uit Guyana is de woensdagmiddag aangehouden door leden van de Surinaamse politie.

De man wordt verdacht van moord op zijn echtgenote Lisa Charran op nieuwjaarsochtend in Commewijne, Suriname.

De 32-jarige vrouw werd door de politie zondag dood op haar erf aangetroffen en bleek met meerdere messteken te zijn gedood.

De verdachte hield zich sindsdien schuil in een boot bij een steiger te Nieuw-Amsterdam.

Volgens het voorlopig onderzoek is gebleken dat de 10-jarige dochter van Lisa met haar zusje en broertje naar de televisie keken, toen het oudste kind plotseling haar moeder buiten hoorde gillen.

Ze ging op het gegil af en bij die gelegenheid zag zij hoe haar stiefvader haar moeder een aantal steekverwondingen toebracht met een scherp voorwerp.

Haar moeder zeeg vervolgens neer met het scherp voorwerp in haar hand, waarna de verdachte het hazenpad koos.

Verder kwam naar voren dat het koppel kort voor het geval een woordenwisseling had. De eigenaar van de huurwoning waarin het koppel verbleef, bemoeide zich daarmee en beslechte de ruzie.

De eigenaar ging hierna naar de winkel en bij terugkomst werd hij geconfronteerd met het triest geval.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

korps politie suriname kps viribux audax agent
Suriname

Man met kapverwondingen dood aangetroffen bij winkelpand in Nieuw-Amsterdam

SLM DIRECTEUR STEVEN GONESH
Suriname

Quick scan leidt tot ontslag OD Finance en OD Operations SLM

Vuurwerk
Suriname

Amerikaanse experts leggen uit hoe Surinamers vuurwerkletsels veilig kunnen behandelen

kaars
Suriname

Politie onderzoekt vermoedelijke roofmoord in winkel Nieuw-Amsterdam

staatsolie
Suriname

Staatsolie sluit 2025 sterk af met blik op duurzame groei

lock 863062 1280
Suriname

Ook dader tragedie in Commewijne had recht op bescherming stelt Robby Tjauw- Foe

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws