• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Man aangehouden voor stelen pakken zoutvlees uit supermarkt

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 mei 2023 14:15 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:39
in Nieuws
VLEES

GFC NIEUWSREDACTIE- De Surinaamse politie heeft de 48-jarige K.R. meer bekend als ‘Trump’ maandag aangehouden.

K.R. zou drie pakken zoutvlees uit een supermarkt hebben gestolen meldt het Korps Politie Suriname.

De wetsdienaren die na de melding van het strafbare feit de plek aandeden voor onderzoek, constateerden dat de verdachte de supermarkt was binnen gelopen en op een bepaald moment drie pakken zoutvlees wegnam zonder te betalen. De man verliet de supermarkt maar werd kort daarna door het winkelpersoneel staande gehouden.

Nadat hem werd voorgehouden dat hij de betaling moest voldoen en dit weigerde werd de hulp van de politie ingeroepen. Bij de komst van de wetsdienaren werd de verdachte overgedragen, waarna hij ter voorgeleiding werd overgebracht naar het politiebureau.

Tijdens het onderzoek kwam aan het licht dat K.R. in de maand april 2023 reeds betrokken was in een soortgelijke zaak, waar hij eveneens drie pakken zoutvlees in een supermarkt aan de Sastrodisoemoweg had weg genomen. Deze verdachte maakte het tot een gewoonte om goederen uit winkels en supermarkten weg te nemen zonder te betalen.

K.R. is hangende het onderzoek in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

alcohol campagne verkee
Suriname

VVI en STIVASUR versterken samenwerking met BOSS-campagne tijdens Internationale Verkeersveiligheidsweek

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436889
Suriname

OGA voert grootschalige schoonmaak- en rioolwerkzaamheden uit in Paramaribo

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436858
Suriname

Delegatie ex-militairen opnieuw gehoord door regering

handboeien arrest aanhouding verdachte
Suriname

KPS: 236 aanhoudingen en tientallen ernstige incidenten in zes weken

zijin rosebel goldmines goudwinning
Suriname

Parlement en samenleving eisen onafhankelijk onderzoek na dodelijk incident Royal Hill

Drugs in Suriname
Suriname

Politie treft drugs aan op meerdere locaties in Paramaribo

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws