• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Maisha Neus van Organic roept op om te verzamelen bij DNA-gebouw

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 augustus 2022 00:00
in Nieuws
maisha neus organic

GFC NIEUWSREDACTIE- Organic Movement had maandag aangegeven voorlopig geen straatacties meer te zullen voeren.

Toch is er een oproep van Maisha Neus om dinsdagmorgen om 10.00 uur te verzamelen bij het DNA-gebouw ‘voor Gentle en Hellings’. Dit omdat de twee trekkers van de protestbeweging, die ook politieofficieren zijn, buiten functie zijn gesteld.

Volgens Neus zijn te twee strijders ontheven uit hun functie, terwijl ze democratisch grondrecht hebben gebruikt om vreedzaam te protesteren. Zij meent dat er hier sprake is van rancune en roept de samenleving op om de politiefunctionarissen te ondersteunen.

“Ze kwamen op voor een beter Suriname en hebben daarbij geen wetten overtreden of geweld, vernieling en meer gestimuleerd. De heren zullen de strijd juridisch voeren. Wellicht dat de vakbond zal inkomen.”

Volgens Neus zal zij het niet zo laten en gaat vandaag naar De Nationale Assemblee, voor het huis van het volk. “Hopelijk zie ik jullie daar en toont het volk van Suriname haar kracht ter verdediging van de democratie. Rancune moet nu eindelijk een issue van het verleden worden.”

ShareTweetSend

Meer berichten

SRD
Lifestyle

‘Met digitale SRD straks maximaal 10.000 SRD op je rekening en beperkingen bij grote aankopen’

kunst
Suriname

Readytex opent indrukwekkende solo-expositie “Faya Lobi” van Dhiradj Ramsamoedj

[Aggregator] Downloaded image for imported item #418830
Suriname

Suriname gastland regionale workshop van maritieme vrouwenorganisatie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws