• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Mahawat Khan eist actie tegen Oostburg, GFC Nieuws wijst beschuldiging af

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 februari 2025 13:45
in Suriname
hikmat oostburg

Verschillende analisten, waaronder de bekende Nederlands-Surinaamse analist Hikmat Mahawat Khan, laten aan GFC Nieuws weten dat zij zich erover verbazen dat er geen berichtgeving op GFC is verschenen over de vermeende uitspraken van Marcel Oostburg.

Oostburg zou hebben beweerd dat hij Desi Bouterse drie keer heeft ontmoet terwijl deze voortvluchtig was.

Mahawat Khan suggereert dat Oostburg, net als vicepresident Ronnie Brunswijk, zou moeten worden opgeroepen door het Openbaar Ministerie.

Een medewerker van de onderzoeksredactie van GFC Nieuws heeft gereageerd op de kwestie en uitgelegd waarom er geen publicatie over heeft plaatsgevonden.

Volgens de onderzoeksredacteur is de informatie incorrect.

Oostburg sprak niet over daadwerkelijke ontmoetingen, maar over een droom waarin hij tot drie keer toe Bouterse zou hebben ontmoet en boodschappen van hem zou hebben ontvangen.

“Ik heb hierover eerder niets over gemaild omdat het voor mij duidelijk was dat Hikmat selectief luistert en hoort wat hij wil horen,” aldus de medewerker.

“Ik heb de live-uitzending van Oostburg drie keer beluisterd, evenals de vervolguitzending daarover.

Mis dit niet:

Etienne Vaessen spreekt van racisme en betreurt escalatie na nederlaag van Natio

Politie Calcutta houdt buurman aan voor brandstichting, mishandeling en vernieling

Brunswijk is opgeroepen door het Openbaar Ministerie omdat hij expliciet aangaf altijd contact te hebben gehad met Bouterse en te weten waar hij zich schuilhield. Dat is een wezenlijk verschil.”

Met deze verklaring neemt GFC Nieuws afstand van de kritiek en wijst op het belang van feitelijke en correcte berichtgeving.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Doelman Etienne Vaessen geeft uitleg over ongeregeldheden na duel tegen Guatemala
Sport

Etienne Vaessen spreekt van racisme en betreurt escalatie na nederlaag van Natio

Brand verwoest houten woning na burenruzie over rookoverlast.
Suriname

Politie Calcutta houdt buurman aan voor brandstichting, mishandeling en vernieling

Het motief achter het schietincident is vooralsnog onbekend.
Suriname

Drama Nickerie: schutter lost vier schoten op slachtoffer en schiet zichzelf daarna neer

De situatie is extra zorgwekkend vanwege de extreme droogte die momenteel heerst.
Suriname

Brand in Kabalebo legt tekortkomingen brandweer pijnlijk bloot

Hoogste status in Amerikaans TIP-rapport blijft gehandhaafd.
Suriname

Suriname behoudt Tier 1-status in strijd tegen mensenhandel

Surinaamse ambassadeur bespreekt samenwerkingsmogelijkheden met gemeente Wijnegem.
Buitenland

Ambassadeur Armaketo zet in op versterking van banden tussen Suriname en België

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws