• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Lions doneert verkeersvlaggen aan KPS

Patty door Patty
17 juni 2024 14:29
in Suriname
verkeersvlag juni 2024

Vandaag hebben Lions Club Paramaribo Central, bijgestaan door Haukes, verkeersvlaggen gedoneerd aan het Korps Politie Suriname(KPS).

Het doel van dit project is om verkeersveiligheid in Suriname te helpen promoten. Mochten er doden zijn in het verkeer als gevolg van een aanrijding, dan wappert de verkeersvlag halfstok.

Hebben wij op dagbasis geen doden in het verkeer, dan wappert de vlag in top. De politie draagt dagelijks zorg voor het bijstellen van de vlag aan de mast.

De weggebruikers worden door de Lions en het Korps Politie Suriname opgeroepen om mee te werken om de vlag dagelijks in top te laten wapperen. Wij zijn allen verantwoordelijk voor elkaars veiligheid in het verkeer, laat de Lions aan GFC Nieuws weten.

“Het leven is kostbaar en het is een grote zonde dat men als gevolg van een aanrijding of roekeloos rijden komt te overlijden of zware letsels oploopt met alle nare gevolgen van dien voor de getroffen families.

Laten wij samen de schouders onder het werk van de Lions en de Politie plaatsen om een veilig verkeer te koesteren in Suriname, waar wij een multiculturele bevolking hebben en de bewoners vredig met elkaar leven.

Laat verkeersfatsoen weer nieuw leven krijgen in het Surinaamse verkeer”, aldus Lion Glenn Tewari PMJF, president van Lions Club Paramaribo Central.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

zijin rosebel goldmines goudwinning
Suriname

Parlement en samenleving eisen onafhankelijk onderzoek na dodelijk incident Royal Hill

didi overleden
Nederland

Plotseling overlijden Jedidja “Didi” Narain: familie vraagt steun voor afscheid

nierdialyse
Suriname

Dialysezorg niet in gevaar volgens Staatsziekenfonds

Rawien Raghoenandan en Ameerani Jarbandhan
Suriname

VHP-parlementariërs luiden noodklok over waterbeheer: probleem Uitkijk vraagt om nationale aanpak

Overheid presenteert huisvestingsprogramma aan aannemers en architecten met focus op betaalbare woningen.
Suriname

Regering licht bouwsector in over nationaal huisvestingsprogramma

nederland winter
Lifestyle

Zonder hulp uit Nederland dreigt instorting van Surinaamse economie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws