• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Lions Club Wanica voert project “Project feed the hungry 9” uit

Patty door Patty
10 mei 2024 08:07
in Suriname
lions

Lions Club Wanica (LCW) heeft de afgelopen week 150 warme maaltijden en frisdranken verstrekt aan verschillende instellingen.

Dit project is een steeds terugkerende activiteit met elke keer een nieuwe groep mensen die in aanmerking komen. Dit keer ging het om 5 locaties. Elim van de heer kinderopvang, Maria Hoeve, Huize Efran, Stg. In de Ruimte, daklozen te Wanica Ziekenhuis.

Het doel van dit project is om dak en thuislozen en/of sociaalzwakkeren en minder daadkrachtigen een warme maaltijd en drank aan te bieden.

De LCW heeft sinds haar oprichting zich sterk gefocust op onder andere “het bestrijden van honger in de samenleving”. Als gevolg hiervan zijn er steeds projecten uitgevoerd waar het voornoemde centraal stond.

De Lions Club projecten zijn in het bijzonder gericht op de menselijke bloei; we zien hoe de wereldwijde honger- en voedingscrisis onze lokale gemeenschappen beïnvloedt.

De club gelooft dat de verbetering van de gemeenschap afhangt van het succes van haar leden. De strategische doelstelling is daarom ook “het ervoor zorg dragen dat alle lagen van de gemeenschap toegang hebben tot voedzaam voedsel.

Mis dit niet:

Sampie: FPIC moet gelden bij ontwikkelingen in het binnenland

Meer dan helft jonge Surinamers denkt aan vertrek terwijl olieboom nadert

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

ABOP-parlementariër Sampie benadrukt belang van FPIC bij Mennonietenkwestie.
Suriname

Sampie: FPIC moet gelden bij ontwikkelingen in het binnenland

klm boeing
Nederland

Meer dan helft jonge Surinamers denkt aan vertrek terwijl olieboom nadert

Woning in Paramaribo. Illustratiefoto.
Lifestyle

Een huis erven in Suriname terwijl je in Nederland woont: hier kun je tegenaan lopen

De economische activiteit kan de vraag naar woningen en grond in Paramaribo flink vergroten. Foto: Paramaribo centrum
Lifestyle

‘Wonen in Paramaribo flink duurder door komende olieboom’

“Elk kind moet naar school”.
Suriname

Landelijk schoolpakkettenproject ondersteunt 25.000 leerlingen

Pinas wil dat de EBS-directie vandaag nog wordt ontslagen vanwege de aanhoudende puinhoop. Foto EBS-directeur Leo Brunswijk.
Suriname

Pinas eist acuut ontslag van EBS- directie na zoveelste stroomellende

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws