• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Laatste sportdag 2023 voor kinderen met beperking

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
9 december 2023 04:13
in Suriname
DSC 7560

De Ilonka Elmont Foundation houdt op donderdag 14 december haar laatste sportdag van het jaar voor kinderen met een beperking.

Deze stond aanvankelijk voor 10 november jongstleden gepland, maar vanwege de stakingen van de leerkrachten was de organisatie genoodzaakt het evenement te verdagen. De locatie is nog steeds het terrein van de Domburg Sport Bond tegenover de Waterkant gehouden.

Aan dit evenement, die wederom in samenwerking met het Fonds Kind&Handicap en het Bureau Speciaal Onderwijs Suriname wordt uitgevoerd, nemen deel de SO/VSO Fajalobi en Stichting Matoekoe.

Net als de voorgaande keren, heeft de organisatie wederom een bekende Surinamer bereid gevonden om met de kinderen mee sporten.

Kondreboi Denve zal van 08.00 tot 12.00 uur met de kinderen de spelletjes uitvoeren die de vrijwilligers van de Foundation speciaal voor dit event hebben bedacht.

Het is wederom ons streven om deze sportdag tot een succes te maken en hopen dat uw medium hiervan verslag zal maken.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

paramaribo commewijne wijdenbosch brug
Suriname

Verdachte dodelijk Commewijne-incident overleden in cellenhuis Keizerstraat

monorath
Suriname

Tragedie in Commewijne zet regering aan tot integrale aanpak kinderbescherming en zorg

milieuramp
Suriname

Milieu Autoriteit werkt aan beperking schade olielekkage Surinamerivier

zwanger
Lifestyle

Steeds meer Surinaamse vrouwen zonder kinderen, wat zijn de consequenties?

e bike ebike paramaribo scooter brommer verkeer
Suriname

KIVC roept ouders op kinderen veilig te houden op e-bikes

valuta euro dollar geld
Suriname

Verdienen cambiohouders echt zoveel geld? Dit is hoe het werkt in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws