• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

KPS digitaliseert rijbewijsaanvragen volledig per 4 augustus 2025

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 augustus 2025 11:00
in Suriname
auto 239581 960 720 rijbewijs bestuurder

Het Korps Politie Suriname (KPS) maakt bekend dat de Afdeling Rijbewijzen vanaf maandag 4 augustus 2025 volledig overstapt op digitale dienstverlening.

Dit betekent dat er vanaf die datum géén fysieke documenten meer worden aangenomen aan de loketten. De wijziging volgt op de succesvolle lancering van het digitale aanvraagportaal een maand geleden.

Digitale aanvragen verplicht

De overgang naar een digitale werkwijze is onderdeel van de bredere modernisering van de overheidsdienstverlening. In het verlengde hiervan kunnen de volgende rijbewijsdiensten voortaan uitsluitend online worden aangevraagd:

Verlenging van het Surinaams rijbewijs

Aanvraag van een duplicaat

Verkrijging van een internationaal rijbewijs

Aanvragen kunnen uitsluitend worden ingediend via de officiële website: https://rijbewijzen.gov.sr

Op deze website is alle benodigde informatie beschikbaar, inclusief duidelijke instructies, vereiste documenten en contactgegevens voor ondersteuning.

Efficiënt en toegankelijk

De Afdeling Rijbewijzen streeft met deze digitalisering naar een snellere, veiligere en efficiëntere afhandeling van aanvragen. Burgers kunnen nu op elk moment van de dag hun aanvraag voorbereiden en indienen, zonder fysiek bezoek aan een loket.

Het KPS doet een beroep op alle rijbewijsbezitters om zich tijdig te oriënteren op de nieuwe werkwijze en de richtlijnen zorgvuldig te volgen.

Voor hulp of vragen kunnen burgers gebruikmaken van de contactmogelijkheden die op de website vermeld staan.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Wateroverlast regen buien
Suriname

Wateroverlast in Suriname niet alleen schuld van de VHP, zegt waarnemer

henk redmond
Suriname

Henk Redmond: “ICT kan Suriname economisch transformeren”

caribbean gatweway tct
Suriname

Caribbean Gateway Project moet Suriname sterker verbinden met de wereld

Regen
Suriname

Hevige regen verpest veel Moederdagactiviteiten in Paramaribo

Belangrijke mededeling aan de gemeenschap van ons geliefd Suriname 1 585x1300
Suriname

Ministerie OWRO waarschuwt voor dumpen van afval in trenzen en rioleringen

adelien wijnerman
Suriname

Minister Wijnerman: Zorgvuldige voorbereiding noodzakelijk voor nieuwe comptabiliteitswet

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws