• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

KIVC waarschuwt jonge vrouwen: zet geen tatoeages, je krijgt er meestal spijt van

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 november 2021 21:00 - Geüpdatet op 24 september 2023 12:41
in Lifestyle
tatoo vrouw1

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Het KIVC wil via de media een waarschuwing geven aan alle vrouwen. Maar in het bijzonder jonge meisjes in Suriname die zich heel makkelijk laten meeslepen door modetrends met ernstige en permanente gevolgen.

Het VrouwenCollectief zegt aan GFC Nieuws vaker geconfronteerd te raken met merendeel volwassen vrouwen die eerlijk toegeven dat ze heel erg veel spijt hebben dat ze tattoos op hun lichaam hebben laten plaatsen.

Het gaat met name om dames die op zichtbare plekken zoals de nek, handpalmen en het gezicht huidtekeningen hebben geplaatst.

“Deze spijtoptanten vertellen ons dat de tatoeages die ze geplaatst hebben dikwijls een belemmering vormen binnen het maatschappelijke leven”.

Vooral bij sollicitatiegesprekken merken “tattoovrouwen” volgens het KIVC dat werkgevers niet blij zijn met erg in het oog springende huidversieringen.

Bekijk ook:

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

“Het is een feit dat de meeste werkgevers in Suriname, hoewel afhankelijk van het segment, eerder zullen kiezen voor een vrouwelijke werknemer zonder tattoos dan een wiens lichaam ‘volgeplakt’ is met plaatjes”.

“De tatoeages roepen hoe onterecht dat soms in werkelijkheid ook mag zijn, toch zeer negatieve associaties op bij veel personen”, zegt Patty Wong van het Internationaal VrouwenCollectief.

Dat is volgens het VrouwenCollectief ook het geval in de relatiesfeer.

Het KIVC is van oordeel dat de meeste mannen die op zoek zijn naar een serieuze levenspartner, er ook niet op zitten te wachten een toekomstige schoondochter vol tattoos voor kennismaking te brengen bij hun ouders

“De meeste beschaafde mannen in Suriname die een duurzame relatie wensen willen liever geen meisje dat haar lichaam heeft “volgeplakt” met inkt. Mannen knappen meestal af op een lichaam vol plaatjes”.

“Een vrouw met veel tatoeages wordt bewust of onbewust vaak gelinkt aan promiscuïteit en andere vormen van losbandigheid. Er zijn zelfs mensen die beweren dat vooral vrouwen van lichte zeden ervoor kiezen hun lichaam te tatoeëren”.

“Wij adviseren daarom alle fatsoenlijke vrouwen, vooral jongeren, om honderd keer erover na te denken alvorens hun kostbaar lichaam te verminken door het plaatsen van tattoos”, stelt het KIVC.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Aantal klachten over bouwvakkers opvallend groot. Foto: illustratief
Lifestyle

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Terwijl airco in Suriname en Amerika een basisbehoefte is, geldt het in Europa als een milieubelastende luxe.
Lifestyle

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

Geïmporteerde producten uit Nederland, de Verenigde Staten en andere landen zijn in Suriname vaak veel duurder. Beeld: Supermarkt ter illustratie.
Lifestyle

Wonen in Suriname vooralsnog goedkoper dan in Nederland

Vaders worden zondag verwend
Lifestyle

Paul Somohardjo nodigt heel Suriname uit voor Vaderdagviering

Door nu te kiezen voor bouwen in de hoogte kan Paramaribo zich voorbereiden op de toekomst en tegelijkertijd inspelen op de woonwensen van een nieuwe generatie. Foto: Amsterdam
Lifestyle

Woontorens in Paramaribo als oplossing voor woningtekort

Er is weinig vertrouwen in lagere vliegtickets tussen Nederland en Suriname
Lifestyle

Discussie over dure tickets naar Paramaribo verliest aandacht, reizigers kijken verder

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws