• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Kinderen ‘vechten’ met 73- jarige ‘dementerende’ vader in Paramaribo die weigert te stoppen met rijden

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
6 april 2022 21:00 - Geüpdatet op 8 april 2022 12:40
in Lifestyle
autodashboard

GFC NIEUWSREDACTIE- De kinderen en andere familieleden van een 73- jarige man zijn al een paar dagen in een ‘gevecht’ met hem verwikkeld.

De 70- plusser die woont in Paramaribo, Suriname, wordt verweten niet goed meer in staat te zijn om zelf achter het stuur van zijn auto te gaan zitten.

De bejaarde blijft zich echter op het standpunt stellen dat er helemaal niets met hem aan de hand is en geen groot gevaar vormt voor zichzelf en andere deelnemers aan het verkeer.

Een zoon van de man vertelt woensdag aan GFC Nieuws↗  dat hij in het uiterste geval van plan is om de politie erbij te halen indien zijn pa weigert het zelf rijden van zijn auto vaarwel te zeggen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: 34- jarige vrouw uit Paramaribo krijgt tijdens slaap in de nacht steeds vinger in haar achterste geduwd

Volgens informatie raakt de man de weg vaker kwijt in zijn eigen buurt, terwijl hij er al jaren woont. Ook weet hij zich minder goed te oriënteren in het verkeer en is zijn reactievermogen niet meer wat het voorheen is geweest.

Het vermoeden bestaat dat hij symptomen vertoont van dementie.

Andere familieleden hebben voorgesteld om zijn auto zonder zijn toestemming weg te halen of de autosleutels in beslag te nemen.

Om hem echter niet geestelijk verder van slag te brengen wordt voorlopig de weg gezocht van dialoog. Er wordt nog tot dit weekend geprobeerd hem zelf te laten inzien dat het niet meer verantwoord is om auto te rijden.

Bekijk ook:

‘Surinamers verwachten familiebezoek uit Nederland, maar omgekeerd komen zij nooit’

Paramaribo gebukt onder intense hitte, temperaturen lopen op tot 36 graden

In dit kader bellen zelfs familieleden uit Nederland hem regelmatig in een poging hem van gedachten te laten veranderen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Geld en visum als belangrijkste reden waarom Surinaamse familie Nederland minder vaak bezoeken. Foto: Schiphol Airport
Lifestyle

‘Surinamers verwachten familiebezoek uit Nederland, maar omgekeerd komen zij nooit’

Hitte in Paramaribo loopt op tot 37 graden,
Lifestyle

Paramaribo gebukt onder intense hitte, temperaturen lopen op tot 36 graden

Bijstandsuitkering: een reis naar Suriname moet vooraf gemeld worden bij de gemeente, die beoordeelt of het verblijf is toegestaan
Lifestyle

Niet alle Nederlandse uitkeringen kunnen bij verhuizing naar Suriname worden behouden

reizen nederlands paspoort
Lifestyle

Nederland maakt uitzondering voor kinderbijslag in Suriname

De overwaarde op een Nederlandse woning kan kansen bieden voor vastgoed in Suriname, maar zowel Nederlandse als Surinaamse regels spelen een rol.
Lifestyle

Een huis kopen in Suriname met overwaarde van je Nederlandse woning, kan dat?

Pleidooi voor gevangenisstraf voor roekeloze verkeerscriminelen
Lifestyle

Geor Hering ziet hardrijders en inhaalmaniakken graag achter de tralies

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws