• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Kinderen Surinaamse miljonairs ‘later erg ongelukkig’ omdat ze alles cadeau krijgen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
13 oktober 2023 05:30 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 12:53
in Lifestyle
depressief verdrietig eenzaam huilen

Een groep Surinamers is eenzaam. Foto ter illustratie.

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een Surinaamse zakenman uitte recent zijn bezorgdheid over de toekomst van de kinderen van sommige welgestelde families in het land in een interview met GFC Nieuws.

Hij stelt dat sommige van deze kinderen, in tegenstelling tot hun ouders, opgroeien in weelde en luxe, waardoor ze de essentiële levensvaardigheden missen die men ontwikkelt door tegenslagen en uitdagingen.

Veel ouders uit de rijke elite zijn zelf opgeklommen uit armoede, dankzij hun vastberadenheid, harde werk en de bereidheid om offers te brengen.

Deze generatie ouders wenst natuurlijk dat hun kinderen een gemakkelijker leven leiden. Echter, de zakenman waarschuwt dat dit hun kinderen kan beroven van de mogelijkheid om veerkracht en doorzettingsvermogen te ontwikkelen.

De kinderen, die gewend zijn aan privileges zoals reizen in business class en het bezit van dure gadgets, hebben vaak niet geleerd om moeilijkheden het hoofd te bieden.

Chris Williamson, een bekende Britse influencer, bevestigt deze observatie. Na gesprekken met experts in psychologie op zijn podcast, geeft hij aan dat mensen minder waardering hebben voor dingen waarvoor ze niet hard hebben hoeven werken.

De centrale zorg is dat deze kinderen, bij het onvermijdelijk tegenkomen van tegenslagen in het leven, niet over de benodigde mentale en emotionele vaardigheden beschikken om deze uitdagingen te overwinnen.

De Surinaamse zakenman pleit voor een balans, waarbij kinderen ook leren om te gaan met moeilijkheden en daardoor persoonlijke groei en ontwikkeling ervaren.

Bekijk ook:

‘Ticket naar Paramaribo kunnen betalen reden voor volledig stopzetten bijstandsuitkering’

Surinamers met Nederlandse bijstand kunnen controle krijgen op bankafschriften bij geldzendingen

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vliegtuig klm
Lifestyle

‘Ticket naar Paramaribo kunnen betalen reden voor volledig stopzetten bijstandsuitkering’

Surinamers met een Nederlandse bijstandsuitkering mogen geld naar het buitenland sturen, maar gemeenten kunnen bij opvallende geldstromen de financiële situatie controleren.
Lifestyle

Surinamers met Nederlandse bijstand kunnen controle krijgen op bankafschriften bij geldzendingen

Schiphol Airport Paramarbio
Lifestyle

Lange reistijd grootste ergernis voor sommige Surinamers in Nederland die familie bezoeken

Met dit maandsalaris voel je je ook als Surinamer niet rijk in het peperdure Holland. Foto: Scheveningen, toeristische trekpleister
Lifestyle

Surinamers met €5000 inkomen niet rijk genoeg voor dure huurwoningen in Nederland

klm schiphol airport
Lifestyle

Vakantie naar Suriname kan gevolgen hebben voor je Nederlandse bijstandsuitkering

nvb bus straat paramaribo verkeer
Lifestyle

Suriname: hard rijden op een voorrangsweg is ook gevaarlijk

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws