• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Kans op regenbuien op oudjaarsdag in Paramaribo

Ida Thornhill door Ida Thornhill
27 december 2025 20:00
in Suriname
Straten lopen minder onder na afname van hevige regenbuien. Foto: Pixabay

Straten lopen minder onder na afname van hevige regenbuien. Foto: Pixabay

Met de jaarwisseling in zicht kijken veel Surinamers vooruit naar de weersverwachting voor Oudjaarsdag in Paramaribo.

Het weer speelt immers een belangrijke rol bij de traditionele vieringen, die zich grotendeels buitenshuis afspelen. Volgens de actuele verwachtingen wordt het op woensdag 31 december warm en overwegend bewolkt, met een reële kans op regenbuien.

De temperatuur loopt volgens voorlopige voorspellingen van weerplaza overdag op tot rond de 30 à 31 graden Celsius, terwijl het in de avonduren iets afkoelt tot ongeveer 24 graden.

Dat betekent dat het ook later op de dag nog benauwd kan aanvoelen, zeker bij weinig wind. De kans op neerslag is vooral aanwezig in de ochtend en vroege middag, wat voor sommigen invloed kan hebben op voorbereidingen en verplaatsingen.

Kans op zware regen in de avond kleiner

Voor wie Oudjaarsavond buiten viert, is er ook goed nieuws. De weersverwachting laat zien dat de kans op zware regen in de avond en nacht kleiner wordt.

Hierdoor lijken de omstandigheden gunstig voor vuurwerk, straatactiviteiten en familiebezoek. Wel blijft het advies om rekening te houden met plotselinge, kortdurende tropische buien, die typisch zijn voor deze periode van het jaar.

Daarnaast blijft het overdag belangrijk om bescherming tegen de zon te gebruiken, aangezien de UV-index hoog is. De combinatie van warmte, vochtigheid en bewolking vraagt om voldoende hydratatie en rustmomenten.

Al met al lijkt Oudjaarsdag in Paramaribo qua weer goed aan te sluiten bij de gebruikelijke vieringen, mits men flexibel omgaat met mogelijke regenmomenten eerder op de dag.

Mis dit niet:

Copa Pertjajah maakt zich op voor tweede editie voetbaltoernooi met 48 teams

Situatie op vuilstortplaats Ornamibo stabiel, voorzorgsmaatregelen opgeheven

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

De organisatie van Copa Pertjajah bereidt zich voor op de tweede editie van het 6x6-toernooi. Foto: Pixabay
Sport

Copa Pertjajah maakt zich op voor tweede editie voetbaltoernooi met 48 teams

Brandweer blijft alert op mogelijke nasmeulende resten.
Suriname

Situatie op vuilstortplaats Ornamibo stabiel, voorzorgsmaatregelen opgeheven

Personeelsadministratie Justitie onder de loep.
Suriname

Justitie en Veiligheid start trainingen voor uniforme afhandeling personeelszaken

Longarts Gopie. Foto: CDS
Gezondheid

Longarts Gopie: Brandrook, fijnstof én Saharastof vormen gezondheidsrisico

Werkzaamheden aan de natte infrastructuur in Lelydorp en omgeving moeten de waterafvoer en landbouw verbeteren. Foto: CDS
Suriname

LVV pakt jarenlange achterstand in waterwegen rond Lelydorp aan

Nieuwe toezichtwet moet markt voor virtuele activa transparanter maken
Suriname

Ontwerpwet toezicht virtuele activadienstverleners klaar voor openbare behandeling

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws