• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Kans op regenbuien op oudjaarsdag in Paramaribo

Ida Thornhill door Ida Thornhill
27 december 2025 20:00
in Suriname
Bladeren regen druppels

Illustratiefoto

Met de jaarwisseling in zicht kijken veel Surinamers vooruit naar de weersverwachting voor Oudjaarsdag in Paramaribo.

Het weer speelt immers een belangrijke rol bij de traditionele vieringen, die zich grotendeels buitenshuis afspelen. Volgens de actuele verwachtingen wordt het op woensdag 31 december warm en overwegend bewolkt, met een reële kans op regenbuien.

De temperatuur loopt volgens voorlopige voorspellingen van weerplaza overdag op tot rond de 30 à 31 graden Celsius, terwijl het in de avonduren iets afkoelt tot ongeveer 24 graden.

Dat betekent dat het ook later op de dag nog benauwd kan aanvoelen, zeker bij weinig wind. De kans op neerslag is vooral aanwezig in de ochtend en vroege middag, wat voor sommigen invloed kan hebben op voorbereidingen en verplaatsingen.

Kans op zware regen in de avond kleiner

Voor wie Oudjaarsavond buiten viert, is er ook goed nieuws. De weersverwachting laat zien dat de kans op zware regen in de avond en nacht kleiner wordt.

Hierdoor lijken de omstandigheden gunstig voor vuurwerk, straatactiviteiten en familiebezoek. Wel blijft het advies om rekening te houden met plotselinge, kortdurende tropische buien, die typisch zijn voor deze periode van het jaar.

Daarnaast blijft het overdag belangrijk om bescherming tegen de zon te gebruiken, aangezien de UV-index hoog is. De combinatie van warmte, vochtigheid en bewolking vraagt om voldoende hydratatie en rustmomenten.

Al met al lijkt Oudjaarsdag in Paramaribo qua weer goed aan te sluiten bij de gebruikelijke vieringen, mits men flexibel omgaat met mogelijke regenmomenten eerder op de dag.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

krishna mathoera
Suriname

Krishna Mathoera potentiële nieuwe voorzitter van de VHP

Vuilniszakken
Suriname

Gelekte documenten roepen vragen op over contract oud-DC Bhola

GranMorgu-FPSO-Staatsolie-and-Total-team-1392x927
Suriname

2026 wordt testjaar voor Suriname richting olie-inkomsten

herstel openbare markt albinae
Suriname

Ingrijpende verbeteringen aan marktinfrastructuur Albina

geld portemonnee leeg
Suriname

RvM geeft groenlicht voor schrappen niet-geregistreerde ambtenaren van loonlijst

verkeer paramaribo suriname stoplicht auto
Lifestyle

Hoe veilig zijn de Surinaamse wegen vergeleken met buurlanden?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws