• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Jongeren ressort Tijgerkreek organiseren zich

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
17 september 2022 10:00
in Nieuws
jongeren tijgerkreek

GFC NIEUWSREDACTIE- De jongeren van het ressort Tijgerkreek hebben het initiatief genomen om zich te organiseren.

De initiatiefnemers vinden dat de huidige financieel-economische situatie in het land en in het bijzonder de daaruit voortvloeiende problemen ook invloed hebben op de jongeren van het land.

De jongeren Organisatie Tijgerkreek en Omgeving stelt zich vooral ten doel om lokaal en landelijk politiek invloed uit te oefenen en zo de belangen van de achterban, in deze de jongeren, in het ressort te behartigen.

Van belang hierbij zijn te noemen:

– de financiële problemen waarin gezinnen terecht zijn gekomen vanwege de uitvoering van het aanpassingprogramma in het land;
– vanwege de koopkrachtdaling zijn ouders niet meer in staat om de kosten te dekken van studerende kinderen met als gevolg dropouts;
– ondernemerschap bevorderen door modernisering van de agrarische sector vooral in de groente en fruitsector en
– stimuleren van recreatie mogelijkheden onder de doelgroep.

De initiatiefnemers willen gezamenlijk deze problemen aanpakken. Zij hebben gisteren hierover een gesprek gehad met de Districtscommissaris (DC) van Saramacca, Sherin Bansi-Durga, die haar volle ondersteuning heeft toegezegd aan dit initiatief van de jongeren uit het ressort Tijgerkreek.

De dc gaf aan dat alleen door samenwerking aan de basis wij in staat zullen zijn om de enorme problemen waarmee het land worstelt aan te pakken. Zij gaf de initiatiefnemers aan ervoor te zullen zorgen dat dit initiatief van de jongeren van het ressort Tijgerkreek ingang vindt in de overige ressorten van het district Saramacca.

De initiatiefgroep is gestart met 15 jongeren. Als eerste actie hebben zij gisteren een 65-tal pakketten met schoolspullen gedoneerd aan behoeftige schoolgaande jongeren in het ressort Tijgerkreek.

Mis dit niet:

Geor Hering wil veel strengere aanpak van roken in Suriname

Stoffelijk overschot aangetroffen in bosrijke omgeving

Ook worden de donateurs bedankt die het mogelijk hebben gemaakt om de schoolpakketten samen te stellen.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

roken sigaret
Suriname

Geor Hering wil veel strengere aanpak van roken in Suriname

Onderzoek gestart naar aangetroffen stoffelijk overschot.
Suriname

Stoffelijk overschot aangetroffen in bosrijke omgeving

Narcoticabrigade doet inval in woning.
Suriname

Politie neemt cocaïne, hasj en marihuana in beslag bij inval Bloemkoolstraat

paramaribo suriname perceel
Lifestyle

‘Stuk grond in Suriname kan voldoende zijn om Nederlandse bijstand kwijt te raken’

suriname paramaribo 4 ebs
Suriname

“Put your money where your mouth is”, zegt NH-minister Abiamofo over investeringen in Surinaamse energie

Politie houdt verdachte aan na wilde achtervolging in Sunny Point-gebied
Suriname

Man zonder rijbewijs rijdt in op politie en meerdere voertuigen tijdens vluchtpoging

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws