• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Jonge Venezolaanse vrouw met illegale status doet aangifte tegen partner van mishandeling

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
3 augustus 2021 07:00
in Nieuws
hand 984170 1280

GFC NIEUWSREDACTIE- De 23-jarige Steven R. is door de politie van Geyersvlijt in de Surinaamse hoofdstad Paramaribo ingesloten voor mishandeling van zijn partner.

De jonge Venezolaanse vrouw verklaarde aan de politie dat zij Steven leerde kennen in een club, alwaar zij werkzaam was.

Op een bepaald moment ontstond er een intieme relatie tussen hen, waardoor zij haar intrek nam bij Steven. Uit de relatie van een jaar en vier maanden werd een kind geboren.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Moeder enorm verdrietig nadat minderjarige dochters werden misbruikt door haar echtgenoot

Vanaf zij ongeveer twee maanden in verwachting was, werd zij door haar partner mishandeld. Echter heeft zij vanwege haar illegale status nooit eerder aangifte van de mishandelingen gedaan.

Aangezien zij de mishandelingen beu was, nam zij elders haar intrek.

De jonge vrouw deed op 27 juli de woning van Steven aan om haar kind op te halen. Bij die gelegenheid werd zij flink afgetakeld door Steven en liep daarbij letsels op in haar gelaat.

Het slachtoffer moest medisch worden behandeld en is voor verdere medische behandeling verwezen naar de KNO-arts.

De verdachte gaf tijdens de voorgeleiding toe zijn vriendin te hebben mishandeld, aangezien haar houding hem niet beviel.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

olievaten brand milieuschade
Suriname

NMA treedt hard op na brand bij illegaal olieverwerkingsbedrijf in Para

BGVS en indiase amba
Suriname

India en Suriname verkennen samenwerking voor betaalbare geneesmiddelen

president Jennifer Simons
Suriname

Econoom Ramautarsing: President Simons mist daadkracht

kindertehuizen para
Suriname

UMA slaat alarm over onveilige kinderopvang in Para en eist ingrijpen overheid

sail vis
Suriname

SAIL Suriname zet in op innovatie en export vis met steun van India

President Simons tijdens SCUA Chinese New Year Gala voor viering Jaar van Vuurpaard
Suriname

President Simons: Chinese gemeenschap draagt bij aan ontwikkeling en welvaart Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws