• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

‘Javaanse’ dame veroorzaakt grote rel omdat haar moeder liegt over haar biologische vader

P. Peterson door P. Peterson
10 oktober 2022 19:00
in Lifestyle
dame javaans vrouw

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een tienermeisje uit de Surinaamse hoofdstad Paramaribo heeft een grote rel veroorzaakt binnen haar familie nu zij erachter is gekomen dat haar biologische vader geen Javaan blijkt te zijn.

Het 19- jarig kind leefde sinds haar jongere jaren in de veronderstelling dat ze een volbloed Javaanse was en vertelde dat ook aan een ieder die haar daarover vroeg.

Hoewel haar uiterlijke kenmerken soms twijfels opriepen, bleef haar alleenstaande moeder volhouden dat haar verwekker -die ze nooit heeft leren kennen- een Javaanse man is.

De vriend van de tienerdame bleef echter aandringen en vroeg zijn vriendin om beter na te gaan of de afkomstinsformatie die ze van haar ouder heeft gekregen wel klopt.

GFC Nieuws verneemt van Jennifer Atmo van het KIVC↗ dat het meisje na lang aandringen te horen heeft gekregen dat haar vader een licht getinte Hindostaanse oudere heer is uit Nederland.

Hij is intussen al overleden.

De man was in de periode van het verwekken op vakantie in Suriname en had de moeder van het kind kort daarvoor in het bekendste hotel van het land ontmoet.

De moeder heeft ook haar eigen ouders al die tijd voorgehouden dat de vader van het kind haar toenmalige Javaanse vriend is.

Nu bijkans twee decennia later blijkt dat helemaal niet te kloppen.

De tiener heeft er veel moeite mee dat ze jarenlang door haar moeder voor de gek is gehouden en krijgt psychologische begeleiding van het KIVC.

Het slachtoffer woont voorlopig bij een tante van haar en wenst voorlopig geen contact met haar ma.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

hiv aids
Lifestyle

Bezorgde burgers over hiv-besmettingen: “Stop met veroordelen, begin met begrijpen”

suriname avond nacht paramaribo zonsondergang
Lifestyle

Kan je in Suriname leven met een Nederlands pensioen van €1000 per maand?

Vrouw dame verdriet huilen tranen verbazing
Lifestyle

Jonge vrouw koppelt vriendinnen aan rijke mannen en brengt hun relaties in gevaar

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws