• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Jarige Ben Oliveira en Commissariaat Noordoost slaan handen ineen voor Bigi Sma Dey

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
28 augustus 2023 01:26 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:03
in Nieuws
DSC 0087 300x252 1

GFC Nieuwsredactie – Op zaterdag 26 augustus 2023 vond een speciaal evenement plaats op het terrein van het Commissariaat te Combé. Hier werden bewoners van zes bejaardentehuizen en individuele ouderen geëerd en in het zonnetje gezet.

Het programma omvatte onder andere optredens van diverse artiesten, waardoor de aanwezigen konden genieten van zang en dans.

Dit was de zestiende keer dat Ben Oliveria, ook wel bekend als “oom Ben”, deze activiteit organiseerde op zijn verjaardag.

Na een voorval besloot hij zich in te zetten voor de gemeenschap en anderen te laten delen in zijn zegeningen.
De dag begon met een gebed, geleid door pastoor Harold Pultoo, als vertegenwoordiger van het Kabinet van de President.

Districtscommissaris Ricardo Bhola omarmde Oliveira’s initiatief en stelde voor om de “Bigi Sma Dey” op het commissariaat te houden.

Hij benadrukte dat het belangrijk is om ouderen waardering te tonen voor hun bijdragen aan de samenleving.

Volgens DC Bhola is elke dag eigenlijk een “bigi sma dey”, maar dit evenement biedt de gelegenheid om extra waardering te tonen voor alles wat ze hebben gedaan en betekent voor de gemeenschap.

Bekijk ook:

Suriname werkt aan strengere controle op migratie en verblijf buitenlanders

Vicepresident Rusland: ‘Eerste regeringsjaar stond in het teken van herstel, stabiliteit en goed bestuur’

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Melvin Bouva
Suriname

Suriname werkt aan strengere controle op migratie en verblijf buitenlanders

Regering bouwt volgens Rusland aan fundament voor duurzame ontwikkeling
Suriname

Vicepresident Rusland: ‘Eerste regeringsjaar stond in het teken van herstel, stabiliteit en goed bestuur’

Minister: ‘Rechten van kinderen met een beperking moeten in de praktijk worden gewaarborgd’
Suriname

Implementatie minimumnormen voor kinderen met een beperking officieel van start

Windenergie moet brandstofverbruik verminderen
Suriname

GranMorgu FPSO krijgt innovatieve windondersteuning tijdens overtocht van China naar Suriname

Betere herkenbaarheid van voertuigen kan automobilisten, motorrijders, fietsers en voetgangers extra tijd geven om op elkaar te reageren.
Lifestyle

Europese regels voor dagrijverlichting kunnen het verkeer in Suriname veiliger maken

Volgens Ramcharan moet iedere Surinamer toegang krijgen tot AI-onderwijs en digitale vaardigheden.
Suriname

Suriname dreigt volgens Ramcharan economisch achter te blijven zonder nationale AI-strategie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws