• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Jaloerse vriend zorgt voor chaos op werkplek van zijn vriendin

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
1 mei 2025 22:00
in Lifestyle, Suriname
vrouw telefoon mobiel

Op een kantoor in Paramaribo ontstond deze week een opmerkelijke situatie die leidde tot onrust onder het personeel.

Werknemers klaagden bij hun leidinggevende over het gedrag van een collega, een 33-jarige secretaresse die woont in Wanica, die de hele werkdag met haar telefoon op luidspreker liep.

Niet vanwege werkgerelateerde oproepen, maar omdat haar vriend haar verplicht had om een continue verbinding met hem open te houden.

De man die volgens bronnen kampt met ernstige jaloezie en wantrouwen, wilde zo de hele dag kunnen meeluisteren naar wat zich op de werkvloer afspeelde.

Zijn vriendin moest hem elke ochtend via een telefoongesprek ‘inbellen’ en de lijn tot het einde van de werkdag open laten.

De gedachte dat hij zo ‘een oogje in het zeil kon houden’, gaf hem blijkbaar rust, maar leidde juist tot grote spanning op kantoor.

Verschillende collega’s uitten hun frustratie bij de werkgever. Zij voelden zich ongemakkelijk en aangetast in hun privacy, vooral omdat niet duidelijk was wat de vriend allemaal kon horen.

Zelfs vertrouwelijke gesprekken tussen medewerkers werden mogelijk ongewild meegeluisterd.

Mis dit niet:

Zwaar verkeersongeval nabij Bernharddorp veroorzaakt lange file richting Zanderij

Politie gelast ontruiming van Moeroekreek-concessie: illegale aanwezigen moeten gebied vóór 4 augustus verlaten

De werkgever besloot in te grijpen en gaf de vrouw een laatste waarschuwing. Ze mag blijven werken, maar alleen als de meeluisterlijn definitief stopt.

Het KIVC bevestigt tegenover GFC Nieuws dat de werkgever juist heeft gehandeld.

“Werkgevers zijn verantwoordelijk voor een veilige en vertrouwelijke werkomgeving. Deze situatie was niet houdbaar en schaadt het vertrouwen tussen collega’s,” aldus een woordvoerder.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Verkeer richting Zanderij ernstig ontregeld na zwaar ongeval.
Suriname

Zwaar verkeersongeval nabij Bernharddorp veroorzaakt lange file richting Zanderij

Illegale aanwezigen moeten concessie van Zijin Rosebel Gold Mines verlaten.
Suriname

Politie gelast ontruiming van Moeroekreek-concessie: illegale aanwezigen moeten gebied vóór 4 augustus verlaten

Groeiende frustratie over waterproblemen.
Suriname

Watercrisis zorgt voor groeiende frustratie, burgers eisen duidelijkheid van SWM

Dikwijls komt er een grote rookpluim uit de uitlaat van wagens in Suriname. Foto: AI
Lifestyle

Dikke rook uit uitlaten blijft opvallend beeld op Surinaamse wegen

Slachtoffers van de opstand op plantage Mariënburg herdacht.
Suriname

124 jaar na de opstand van Mariënburg: eerbetoon aan arbeiders die streden voor rechtvaardigheid

Een vliegticket naar Paramaribo wordt voor sommige reizigers een grote uitgave. Gespreid betalen kan soms een oplossing bieden. Foto: KLM-kisten op Schiphol Airport
Lifestyle

Steeds meer mogelijkheden om vliegticket naar Paramaribo in delen te betalen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws