• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Jaloerse vriend zorgt voor chaos op werkplek van zijn vriendin

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
1 mei 2025 22:00
in Lifestyle, Suriname
vrouw telefoon mobiel

Op een kantoor in Paramaribo ontstond deze week een opmerkelijke situatie die leidde tot onrust onder het personeel.

Werknemers klaagden bij hun leidinggevende over het gedrag van een collega, een 33-jarige secretaresse die woont in Wanica, die de hele werkdag met haar telefoon op luidspreker liep.

Niet vanwege werkgerelateerde oproepen, maar omdat haar vriend haar verplicht had om een continue verbinding met hem open te houden.

De man die volgens bronnen kampt met ernstige jaloezie en wantrouwen, wilde zo de hele dag kunnen meeluisteren naar wat zich op de werkvloer afspeelde.

Zijn vriendin moest hem elke ochtend via een telefoongesprek ‘inbellen’ en de lijn tot het einde van de werkdag open laten.

De gedachte dat hij zo ‘een oogje in het zeil kon houden’, gaf hem blijkbaar rust, maar leidde juist tot grote spanning op kantoor.

Verschillende collega’s uitten hun frustratie bij de werkgever. Zij voelden zich ongemakkelijk en aangetast in hun privacy, vooral omdat niet duidelijk was wat de vriend allemaal kon horen.

Zelfs vertrouwelijke gesprekken tussen medewerkers werden mogelijk ongewild meegeluisterd.

Mis dit niet:

Nieuwe rente raakt ook Surinamers met een Nederlandse studieschuld

Jarbandhan eist volledige transparantie over woningbouwproject Reeberg

De werkgever besloot in te grijpen en gaf de vrouw een laatste waarschuwing. Ze mag blijven werken, maar alleen als de meeluisterlijn definitief stopt.

Het KIVC bevestigt tegenover GFC Nieuws dat de werkgever juist heeft gehandeld.

“Werkgevers zijn verantwoordelijk voor een veilige en vertrouwelijke werkomgeving. Deze situatie was niet houdbaar en schaadt het vertrouwen tussen collega’s,” aldus een woordvoerder.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

DUO heeft de rentepercentages voor 2027 vastgesteld. Foto: Haagse Hogeschool (Steven Lek)
Lifestyle

Nieuwe rente raakt ook Surinamers met een Nederlandse studieschuld

DNA-lid wil duidelijkheid over financiële verliezen, gewijzigde bouwlocaties en verantwoordelijkheden van opeenvolgende regeringen.
Suriname

Jarbandhan eist volledige transparantie over woningbouwproject Reeberg

Surinaamse professionals verdiepen zich in contextgericht en familiegericht werken
Suriname

Mind Matters start nascholing Beschermjassen voor cultuursensitieve hulpverlening in Suriname

Zeespiegelstijging en kusterosie centraal bij ontwikkeling kustatlas
Suriname

Suriname beoordeelt Coastal Threat Atlas om kwetsbare kustgebieden beter te beschermen

Districtscommissaris vraagt geduld tijdens overgang naar nieuwe vuilophaler.
Suriname

OWRO wijzigt aannemer voor vuilophaaldienst in Saramacca

Suriname wil mijnbouwregels beter laten aansluiten op huidige ontwikkelingen
Suriname

Suriname werkt aan modernisering Mijnbouwwet: strengere duidelijkheid over mijnbouwrechten en milieu

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws