• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Jairzinho Rozenstruik 100% gefocust op aankomende gevecht tegen Augusto Sakai

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 mei 2021 07:30
in Nieuws
jar

GFC NIEUWSREDACTIE- Jairzinho “Bigi Boy” Rozenstruik is volop in voorbereiding voor zijn volgende gevecht.

Bigi Boy vecht op 5 juni tijdens UFC Fight Night 189 in Las Vegas tegen de Braziliaan Augusto Sakai.

Zowel Rozenstruik (#6) als Sakai (#9) komen terug van een nederlaag in hun laatste gevecht. Rozenstruik verloor in februari van Ciryl Gane en Sakai verloor van Alistair Overeem.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Vrouwen vol lof over twee goed uitziende politiemannen die gewonde man redden

De nederlaag van Bigi Boy tegen Gane is zeker een setback maar tegelijkertijd een leermoment.

Een moment om aan zelfreflectie te doen, zegt de UFC-zwaargewicht vechter: “Mijn focus is nu 100 procent op het aankomende gevecht die voor nu zie als de belangrijkste in mijn carrière.”

Hij beseft dat hij zichzelf weer omhoog moet werken naar de top: “Alleen een overwinning telt. Maakt niet uit hoe,” aldus Jairzinho Rozenstruik.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

gas 3814281 960 720 fles gasbom
Suriname

Prijs kookgas stijgt verder richting SRD 500

phagwa holi
Suriname

Indiase ambassadeur Gupta benadrukt historische en culturele verbondenheid tijdens kleurrijke Phagwa viering

echtpaar
Suriname

Tragisch overlijden van Santosh Bhairo en echtgenote schokt samenleving

bestuur vids
Suriname

RO kiest geen partij in interne dorpsaangelegenheid Kasipora

controle winkel
Suriname

Strenger toezicht op hygiëne en vergunningsvoorwaarden in Paramaribo Midden

Onafhankelijkheidsplein Suriname
Suriname

Onafhankelijkheidsplein zwaar beschadigd door feesten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws