• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Investeerder uit Suriname leent aanzienlijk bedrag in euro’s om Bitcoins te kopen

P. Peterson door P. Peterson
18 april 2024 00:00 - Geüpdatet op 19 april 2024 04:45
in Lifestyle, Suriname
bitcoin suriname crypto

Een prominente zakenman en investeerder uit Paramaribo heeft recent aangekondigd een aanzienlijk bedrag in euro’s te hebben geleend om te investeren in Bitcoins.

Deze mededeling deed hij in een besloten WhatsApp groep van een selecte groep visionairs binnen Suriname, zo bevestigen bronnen binnen de groep aan GFC Nieuws Lifestyle.

De investeerder, wiens identiteit om privacyredenen niet wordt onthuld, heeft kenbaar gemaakt dat de recente daling van de Bitcoin prijs een uitgelezen kans biedt.

“Nu bitcoin sinds vrijdag een paar procent is gedaald, is het de ideale tijd om te kopen. Ik zie het als een lange termijn investering,” zei hij.

Diverse cryptoanalisten voorspellen dat de waarde van Bitcoin in de komende jaren aanzienlijk zal stijgen.

De bekende Amerikaanse investeerder en oprichter van MicroStrategy, Michael Saylor, heeft ook positief gesproken over Bitcoin.

Volgens hem is Bitcoin “een betrouwbare opslag van waarde en een aantrekkelijke investeringsmogelijkheid met meer potentieel voor lange termijn waardering dan contant geld.”

Saylor voorspelt dat de prijs van Bitcoin zou kunnen stijgen tot wel 10 miljoen Amerikaanse dollars binnen enkele jaren, door toenemende acceptatie en vraag.

De Surinaamse investeerder, hoewel optimistisch, heeft niet onthuld hoeveel euro’s hij precies heeft geleend.

Hij wijst op het belang van privacy in deze financiële onderneming en benadrukt dat investeringen in crypto of aandelen geen garantie biedt op winst.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

petitie inheems kollectief suriname 41
Suriname

“Te lang is er onzekerheid over de erkenning van onze grondrechten… Te lang is er onrecht”

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436245
Suriname

Spanning loopt op bij goudmijn: twee doden na val van berg

aids voorlichting wit santi
Suriname

Succesvolle aidsvoorlichting ter gelegenheid van 14-jarig bestaan SWEC

3 ranjan
Suriname

Diaspora-ondernemers bundelen krachten voor toekomst Suriname

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436672
Suriname

Suriname investeert in wereldburgerschap: nieuwe generatie diplomaten in de maak

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436659
Suriname

Gangarampandayweg bijna gereed na grootschalige aanpak

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws