• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

In periode Bouterse was het leven in Suriname veel aangenamer, zeggen NDP aanhangers

Patty door Patty
12 juni 2024 22:00
in Suriname
bouterse

Enkele aanhangers van de Nationale Democratische Partij (NDP) hebben via GFC Nieuws een beroep gedaan op de Surinaamse samenleving om te herinneren aan de periode waarin Desi Bouterse president was.

Volgens hen was de levenskwaliteit in die tijd op een aanzienlijk hoger niveau dan nu het geval is.

In een uitgegeven verklaring laten zij weten: “Wij willen een ieder eraan herinneren dat wij met zijn allen er vreselijk op zijn achteruitgegaan en dat niet alleen op financieel vlak.

Ons land is in vier jaar tijd volledig geruïneerd en mensen zien soms het leven niet meer zitten. Men is radeloos, wat te begrijpen is.”

De NDP- aanhangers wijzen erop dat het belangrijk is voor de bevolking om de hoop niet te verliezen.

Ze voegen eraan toe: “Onze leider Desi Bouterse, die hart heeft voor zijn volk, komt terug en zal verlichting brengen. Houdt u nog even geduld, na 25 mei 2025 komt er een radicale verandering die ten goede zal komen aan vooral de financieel zwakkeren.”

Deze oproep komt in een tijd waarin Suriname te maken heeft met verschillende economische en sociale problemen en lijkt bedoeld om steun te vergaren voor de terugkeer van de NDP in het machtscentrum na de verkiezingen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

geld dollar economie
Suriname

VSB luidt noodklok over betalingsachterstanden overheid

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436941
Suriname

Galibi beschikt nu over 24-uurs stroom na ingebruikname zonne-energiecentrale

agro mcp bouva
Suriname

Suriname en India versterken agro-industrie met overdracht fruitverwerkingsinstallatie

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436945
Suriname

Ambassadeur Ike Antonius officieel geaccrediteerd in Brazilië

Foto 2 pesten en Tabakswet
Suriname

Rechtenstudenten verzorgen interactieve voorlichting over pesten en vapen op Anton Resida MULO-school

Moeder zoon moederdag
Suriname

Moederdagviering Pertjajah Luhur staat in teken van waardering voor moeders

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws