Illegale en gevaarlijke constructie aan Latourweg verwijderd na ingrijpen politie en bestuursdienst

illegaal bouwsel

In het belang van de openbare veiligheid is een gevaarlijk en illegaal bouwsel aan de Latourweg verwijderd.

De constructie, die was geplaatst tegenover een handelszaak, belemmerde het voetgangersverkeer ernstig en vormde een duidelijk risico voor voorbijgangers.

Ondanks meerdere waarschuwingen van de bestuursdienst bleef de verantwoordelijke ondernemer weigeren om het bouwsel vrijwillig te verwijderen.

Hierop heeft de buurtmanager van Latour, onderinspecteur van politie R. Nibte, besloten over te gaan tot onmiddellijke sloop van het bouwsel.

De politie en bestuursdienst benadrukken dat openbare veiligheid altijd prioriteit heeft, ook wanneer dit handhavend optreden vereist.

Constructies die de veiligheid van buurtbewoners en weggebruikers in gevaar brengen, zullen niet worden getolereerd.