• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Huisbaas giet brandstof op woning en 16-jarige en sticht brand

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 oktober 2023 02:09
in Nieuws, Suriname
verdachte

GFC NIEUWSREDACTIE – Op maandag 23 oktober omstreeks 07.05 uur kreeg de politie van Latour (Suriname) melding van een geval van brandstichting gepleegd aan de Kastiestraat.

De brandstichter H.D. (35), die bekend is bij de politie, werd na snel speurwerk van het Regio Bijstand Team (RBT) Paramaribo in de kraag gevat.

Op het adres troffen de wetsdienaren de zeer bedroefde moeder, M.J., (32jr), aan tezamen met haar kinderen onder wie de 16 jarige M.M., die niet aanspreekbaar was en verschillende zware brandwonden over zijn hele lichaam vertoonde.

Uit onderzoek is gebleken dat de verdachte, H.D., de huisbaas is van M.J. Hij bedreigde haar regelmatig met brandstichting, omdat zij volgens hem de huur vaak niet betaald.

Maandagochtend besprenkelde H.D. de voordeur van het huis en een matras in de woonkamer met brandbare vloeistof (vermoedelijk benzine) en maakte het vuur aan zonder te aarzelen. Hierna verliet hij de plaats.

M.M. die op dat moment op het matras lag te slapen kreeg zodoende benzine over zich heen gegoten, waarna het vuur heel snel op het matras en zijn lichaam sloeg. Een jongere broer kon nog net met zijn zusje uit de woning vluchten.

De woning liep brand en schroeischade op, terwijl de totale inboedel door de brand is verwoest. Het slachtoffer, M.M., werd per ontboden ambulance afgevoerd naar de S.E.H van het AZP, terwijl de verdachte H.D. na afstemming met het Openbaar Ministerie in verzekering is gesteld.

De politie van Latour heeft deze zaak in onderzoek.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

NV havenbeheer
Suriname

Suriname blijft volgens Nederlandse analist gevangen in groeiende importverslaving

beschuit met muisjes
Lifestyle

Discussie over muisjes bij geboorte baby’s in Suriname en Nederland

ADEK anton de kom universiteit
Nieuws

Onderwijs en toetsing hervat na spoed-ALV wetenschappelijk personeel Adek

kpa
Suriname

Calamiteitenteam KPA versterkt met 47 nieuwe gecertificeerde leden

Keya Stedenburg
Lifestyle

Surinaamse mannen gaan viraal na wanhopige berichten aan jongedame

President Jennifer Simons in gesprek met seniore burgers tijdens de kerstviering in de tuin van het presidentieel paleis in Paramaribo.
Suriname

President Simons viert Kerst met ruim 500 senioren in tuin van presidentieel paleis

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws