• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Horecaondernemers die feestjes accommoderen handelen op eigen risico

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
7 januari 2022 01:00
in Nieuws
schuimparty feest

GFC NIEUWSREDACTIE- Als een ressort of onderneming een privéfeest accommodeert, hebben de ondernemers op eigen houtje een risico genomen om gepakt en beboet te worden door de autoriteiten.

Men was er degelijk bewust van dat er protocollen en regels zijn vastgesteld in december, zegt Silvia Ang, voorzitter van de Suriname Hospitality and Tourism Association.

De voorzitter zegt dat de organisatie de leden alleen kan informeren over de besluitvorming van de overheid.

Dat mensen de regels aan hun laars lappen, is onvoorstelbaar volgens Ang, echter kan de organisatie weinig doen wanneer leden toch het besluit nemen om over de schreef te gaan.

“Elk lid neemt zijn of haar eigen verantwoordelijkheid in acht en als de eigenaar van een ressort afspraken maakt met mensen dat die voor de kosten zullen opdraaien als ze beboet worden, is dat hun policy. Wij kunnen de leden alleen maar erop wijzen dat er regels zijn”, benadrukt Ang.

Ze is van mening dat er bewustwording op gang moet komen van de besmettingsgevaren.

Ang is van oordeel dat ook ouders openlijk naar hun kinderen toe moeten communiceren, omdat de ouders zelf weten waar hun kinderen zijn gaan feesten en het gevaar bij de bijeenkomsten ligt.

De autoriteiten hebben ook gesteld dat vooral veel jongeren de afgelopen dagen hebben gefeest.

Bekijk ook:

Politie houdt twee verdachten aan na diefstal van aluminiumonderdelen in Houttuin

‘Nederlands model met handhavers kan de Surinaamse politie ontlasten’

Volgens haar moeten ondernemers goed nadenken over hun besluiten, omdat in geval de ondernemingen gesloten worden en maatregelen getroffen worden om de zaken dicht te houden, horecapersoneel zonder werk zit en dat is niet eerlijk.

De voorzitter is het ermee eens dat een ieder die een overtreding begaat een boete moet krijgen.

Ang zegt dat ondernemers onderling aan de horecabranche moeten denken.

“Denk aan de sector. Denk aan een ieder. Jij kan misschien plezier hebben bij de activiteiten die je organiseert, maar wij worden uiteindelijk weer de dupe ervan en ook onze werknemers”, benadrukt Ang.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Verdachten hebben gezamenlijk 14 vonnissen op hun naam staan.
Suriname

Politie houdt twee verdachten aan na diefstal van aluminiumonderdelen in Houttuin

Meer toezicht op straat: is een Surinaams boa systeem een optie? Foto: voertuig Nederlandse handhaving
Nederland

‘Nederlands model met handhavers kan de Surinaamse politie ontlasten’

Onderwijsveld bespreekt uitdagingen en verbeterpunten tijdens evaluatiebijeenkomst
Suriname

Schoolleiders blikken terug op onderwijsjaar en werken aan verbeteringen voor nieuw schooljaar

Mensenrechten vragen om dialoog, onderwijs en maatschappelijke bewustwording.
Suriname

Suriname zoekt balans tussen tradities en internationale mensenrechtennormen

SRD 90 miljoen voor zonnepanelen
Suriname

Hakrinbank lanceert zonne-energiefinanciering en AI-opleiding tijdens 90-jarig jubileum

Voorbereidingen India Day 2026 centraal tijdens bezoek aan Nickerie.
Suriname

India en Suriname zetten in op verdere versterking van culturele banden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws