• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Horecaondernemers die feestjes accommoderen handelen op eigen risico

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
7 januari 2022 01:00
in Nieuws
schuimparty feest

GFC NIEUWSREDACTIE- Als een ressort of onderneming een privéfeest accommodeert, hebben de ondernemers op eigen houtje een risico genomen om gepakt en beboet te worden door de autoriteiten.

Men was er degelijk bewust van dat er protocollen en regels zijn vastgesteld in december, zegt Silvia Ang, voorzitter van de Suriname Hospitality and Tourism Association.

De voorzitter zegt dat de organisatie de leden alleen kan informeren over de besluitvorming van de overheid.

Dat mensen de regels aan hun laars lappen, is onvoorstelbaar volgens Ang, echter kan de organisatie weinig doen wanneer leden toch het besluit nemen om over de schreef te gaan.

“Elk lid neemt zijn of haar eigen verantwoordelijkheid in acht en als de eigenaar van een ressort afspraken maakt met mensen dat die voor de kosten zullen opdraaien als ze beboet worden, is dat hun policy. Wij kunnen de leden alleen maar erop wijzen dat er regels zijn”, benadrukt Ang.

Ze is van mening dat er bewustwording op gang moet komen van de besmettingsgevaren.

Ang is van oordeel dat ook ouders openlijk naar hun kinderen toe moeten communiceren, omdat de ouders zelf weten waar hun kinderen zijn gaan feesten en het gevaar bij de bijeenkomsten ligt.

De autoriteiten hebben ook gesteld dat vooral veel jongeren de afgelopen dagen hebben gefeest.

Mis dit niet:

Wanica zet in op strengere verkeershandhaving en grotere politieaanwezigheid

Overheid wil ‘oilboom’ koppelen aan duurzame ontwikkeling en Local Content

Volgens haar moeten ondernemers goed nadenken over hun besluiten, omdat in geval de ondernemingen gesloten worden en maatregelen getroffen worden om de zaken dicht te houden, horecapersoneel zonder werk zit en dat is niet eerlijk.

De voorzitter is het ermee eens dat een ieder die een overtreding begaat een boete moet krijgen.

Ang zegt dat ondernemers onderling aan de horecabranche moeten denken.

“Denk aan de sector. Denk aan een ieder. Jij kan misschien plezier hebben bij de activiteiten die je organiseert, maar wij worden uiteindelijk weer de dupe ervan en ook onze werknemers”, benadrukt Ang.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Nieuwe GPC Wanica en districtscommissaris bundelen krachten voor veiliger district
Suriname

Wanica zet in op strengere verkeershandhaving en grotere politieaanwezigheid

Ministeries zetten in op duurzame olieontwikkeling en economische diversificatie.
Suriname

Overheid wil ‘oilboom’ koppelen aan duurzame ontwikkeling en Local Content

Verkeer richting Zanderij ernstig ontregeld na zwaar ongeval.
Suriname

Zwaar verkeersongeval nabij Bernharddorp veroorzaakt lange file richting Zanderij

Illegale aanwezigen moeten concessie van Zijin Rosebel Gold Mines verlaten.
Suriname

Politie gelast ontruiming van Moeroekreek-concessie: illegale aanwezigen moeten gebied vóór 4 augustus verlaten

Groeiende frustratie over waterproblemen.
Suriname

Watercrisis zorgt voor groeiende frustratie, burgers eisen duidelijkheid van SWM

Dikwijls komt er een grote rookpluim uit de uitlaat van wagens in Suriname. Foto: AI
Lifestyle

Dikke rook uit uitlaten blijft opvallend beeld op Surinaamse wegen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws