• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Hoe het spelen van golf een Surinaamse zakenman tot miljonair maakte

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 september 2024 04:00
in Lifestyle
golf

Een Surinaams-Nederlandse ondernemer heeft onlangs onthuld dat zijn weg naar miljoenen begon toen hij besloot de meerderheid van de mensen in zijn contactenlijst te verwijderen.

Volgens de zakenman die inmiddels een miljonairsstatus heeft bereikt, was dit een belangrijke stap in het bereiken van zijn succes. Hij deelt zijn verhaal anoniem, uit discretie en veiligheidsoverwegingen.

In een gesprek met GFC Nieuws Lifestyle deelde hij zijn filosofie: “Je omgeving speelt een enorme rol in hoe ver je komt in het leven. Als je je omringt met vier mensen zonder ambitie, word je de vijfde. Het is essentieel om een netwerk te hebben dat je inspireert en uitdaagt.”

De vijftiger uit de Randstad begon zijn carrière als jonge ondernemer en ontdekte al snel dat golf een onverwachte katalysator werd voor zijn succes.

“Het klinkt misschien onschuldig, maar toen ik begon met golfen, bevond ik me ineens in kringen van mensen die succesvoller waren dan ik.

Golf wordt vaak gezien als een elitesport, en dat is niet zonder reden. Het draait om gezondheid, de kwaliteit van de mensen die je ontmoet, en het sociale aspect.”

Naast golf ziet hij ook tennis als een waardevolle sport om nieuwe, betekenisvolle contacten op te bouwen.

“Bij tennis ontmoet je constant nieuwe mensen. Voor je het weet, heb je tien nieuwe waardevolle relaties die je verder helpen in je carrière.”

De ondernemer is van mening dat sporten zoals golf en tennis niet alleen goed zijn voor je lichaam, maar ook voor je netwerk — en uiteindelijk voor je succes.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

lgbt transgender
Lifestyle

Homo-genezingstherapie zou ook in Suriname verboden moeten worden

man
Lifestyle

Bijgeloof rond ‘hebi’ blijft hardnekkig bestaan in Suriname

nederland amsterdam
Lifestyle

Surinamer: na het isoleren van mijn huis besefte ik pas dat Nederland eigenlijk best leefbaar is

Koning Willem Alexander
Lifestyle

Nederlandse koning en koningin populair onder Surinamers, blijkt uit gesprekken

vrouw zwanger
Lifestyle

Surinamers met één kind ervaren druk om toch meer kinderen te nemen

familie gezin diner uiteten kinderen pizza
Lifestyle

Gezinnen in Paramaribo kiezen in kerstperiode liever voor lekker eten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws