• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Hering maakt zich zorgen over onveilig gedrag van jongeren in Suriname op speed pedelecs

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
11 augustus 2024 01:00
in Lifestyle, Suriname
E- Bikes Bikes fiets

De entrepreneur en weldoener Geor Hering heeft in een interview met GFC Nieuws zijn ernstige zorgen geuit over het gedrag van sommige jongeren in Suriname in het verkeer, met name op E-bikes.

Hering legt uit dat hij steeds vaker, vooral in de avonduren, jongeren in zijn woonomgeving ziet die met hoge snelheid door de straten razen zonder voldoende rekening te houden met ander verkeer.

“Ze rijden zonder zelfs maar te kijken met hoge snelheden voorbij kruispunten waar ze geen voorrang hebben. Het is telkens weer alsof ze heel erg veel geluk hebben. Maar een keer kan het ook fout gaan wanneer er een auto aan komt rijden,” waarschuwt Hering.

Hij wijst daarnaast op de opkomst van de veel snellere speed pedelecs, die volgens hem een nog groter risico vormen vanwege de hogere snelheden die ze kunnen halen.

Deze elektrische fietsen kunnen snelheden tot wel 45 km/u bereiken.

Hering’s bezorgdheid is niet ongegrond; ook in Nederland groeit de onrust over de verkeersveiligheid met E-bikes en speed pedelecs.

Er zijn al verschillende ongevallen gemeld waarbij jongeren betrokken waren en experts pleiten voor strengere regels en meer bewustwording. Het risico op ernstige ongelukken neemt toe naarmate deze rijwielen populairder worden.

ShareTweetSend

Meer berichten

nma
Suriname

Nationale Milieu Autoriteit versterkt toezicht en samenwerking in Marowijne Noord-Oost

diabetes
Gezondheid

Nieuw medicijn kan schade door diabetes mogelijk verminderen

dna cie binnenland
Suriname

Diepgaande dialoog over grensprotocol: Commissie van Rapporteurs hoort traditionele gezagsdragers

karate
Sport

Surinaams karateteam schittert op internationaal kampioenschap in Curaçao

auto diefstal inbraak
Suriname

Autodiefstallen blijven stijgen: politie slaat toe, maar slachtoffers zitten met leningen en verlies

geweld
Suriname

Twee ernstige geweldsincidenten in 48 uur: UMA vraagt om krachtigere aanpak

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws