• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Hamburger SV-middenvelder Immanuel Pherai maakt debuut in Surinaams elftal

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 mei 2024 12:30
in Sport, Suriname
suriname Immanuel Pherai

Immanuel Pherai, de 23-jarige middenvelder van Hamburger SV, zal binnenkort zijn debuut maken voor het nationale elftal van Suriname.

Dit nieuws werd onthuld door het doorgaans goed geïnformeerde voetbalaccount ‘NatioFootballScouts’ en is een langverwachte ontwikkeling voor fans en analisten.

Pherai, die zijn carrière begon bij Borussia Dortmund en op huurbasis uitkwam voor PEC Zwolle in de Eredivisie, heeft een indrukwekkende staat van dienst opgebouwd in de Duitse tweede divisie.

Ondanks eerdere optredens voor Nederlandse jeugdelftallen, van onder 15 tot onder 19, kiest Pherai nu voor het Surinaamse team.

Deze keuze volgt op uitspraken van de Surinaamse bondscoach, die recent aangaf actief spelers met Surinaamse roots te benaderen die geïnteresseerd zijn in een Surinaams paspoort.

Deze strategie lijkt zijn vruchten af te werpen, aangezien ook Etienne Vaessen, keeper van RKC Waalwijk, onlangs bekendmaakte dat hij voor het Surinaamse elftal zal uitkomen.

Fans en kenners van het Surinaamse voetbal reageren enthousiast op de komst van Pherai, wiens ervaring en techniek een waardevolle toevoeging zullen zijn voor het team.

Met deze nieuwe versterkingen lijkt het Surinaamse elftal zijn ambities op het internationale voetbaltoneel kracht bij te zetten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

total
Suriname

Eerste subsea-apparatuur voor GranMorgu-project aangekomen in Suriname

Verdachte aangehouden in Nickerie na oplichtingstruc waarbij een nepgriffier een vrouw geld liet afstaan.
Suriname

Verdachte opgepakt in Nickerie na oplichting met valse griffierstruc

Minister Melvin Bouva in gesprek met Senaatsvoorzitter Ricardo de los Santos tijdens werkbezoek aan de Dominicaanse Republiek.
Suriname

Minister Bouva versterkt banden met Dominicaanse Republiek tijdens werkbezoek

rusland patrick brunings duitse bank
Suriname

Suriname in eindfase traject carbon credits

perceel trens goot suriname
Suriname

Infosessie moet duidelijkheid brengen over perceelproblemen De Nieuwe Grond

diakonessenhuis ziekenhuis hospitaal
Suriname

Vp Rusland ontvangt delegatie Diakonessenhuis over financiële situatie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws