• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Haal uw SRD’s zo snel mogelijk van de bank, ze worden veel minder waard

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
6 mei 2021 19:00 - Geüpdatet op 2 juni 2022 10:05
in Nieuws
goud1

INGEZONDEN- Een ieder die een beetje verstand heeft van geldzaken en eerlijk is zal het aan u vertellen.

Allen die de afgelopen jaren hun geld hebben gespaard in Surinaamse dollars zijn helemaal verkeerd bezig geweest en zijn in feite een dief van hun eigen portemonnee. Het is de bank die rijk is geworden en nog steeds rijk wordt met uw SRD’s.

Met de inflatie van de afgelopen jaren hebben spaarders alleen maar groot verlies geleden. En gelet op de verwachte wisselkoersstijgingen kunt u er nu al van uit gaan dat het de beste stap is om uw geld zo snel mogelijk van uw rekening te halen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Koersverlaging die is beloofd was het volk doelbewust blij maken met een dode mus

Dat is een oprecht advies dat u niet krijgt van de officiële instanties!

Een goede belegging voor veel personen in Suriname is het kopen van 24 karaat goud. Dit edelmetaal is veilig, waardevast, dus niet gevoelig voor de inflatie.

Nu de SRD verder aan het devalueren is zou het ook heel verstandig zijn om ook alle SRD’s die u in contanten heeft gespaard en niet direct nodig heeft, direct in te ruilen voor puur goud. 1 gram 24 karaat goud kost ongeveer 43 euro.

Ruil al uw Surinaams geld dat u niet gebruikt in voordat u er spijt van krijgt! Het geld is steeds minder waard! Door uw SRD’s spaargelden niet in te ruilen, besteelt u alleen uzelf!

R. Pinas

Mis dit niet:

Opnieuw voedselhulp voor gemeenschappen langs Saramaccarivier

Deadline nadert: Surinaamse Nederlanders kunnen nog toeslagen over 2025 krijgen

Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud. Wenst ook u een ingezonden stuk te publiceren? Mail dit naar [email protected]

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Vervuiling Saramaccarivier raakt voedselvoorziening en inkomen van bewoners.
Suriname

Opnieuw voedselhulp voor gemeenschappen langs Saramaccarivier

Ruim één op de tien huishoudens met recht op toeslagen vraagt deze niet aan.
Lifestyle

Deadline nadert: Surinaamse Nederlanders kunnen nog toeslagen over 2025 krijgen

Wanica Centrum krijgt uitleg over maritieme regelgeving en veiligheid.
Suriname

MAS belicht veiligheidsregels voor jetski’s, waterskiën en andere vaartuigen

45 rechters beschikbaar bij start nieuw zittingsjaar, maar capaciteit blijft aandachtspunt.
Suriname

Hof van Justitie opent nieuw zittingsjaar met oproep tot versterking rechtsstaat

Saramacca ontvangt school- en medische goederen uit Nederland
Suriname

Stichting Vrienden van Suriname ondersteunt gemeenschap Saramacca met goederen uit Nederland

Van bacoventrots naar financieel zorgenkind.
Suriname

DC Ramautar bezoekt FAI: kan het staatsbedrijf eindelijk op eigen benen staan?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws