• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Grote delen van Nickerie blij met loopbrug bij Backtrack

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
30 juli 2024 16:08
in Suriname
loopbrug backtrack

Deze week vond de opening plaats van de loopbrug te “Backtrack” in het district Nickerie, een initiatief van enkele boothouders.

Districtscommissaris Senrita Gobardhan die op uitnodiging aanwezig was, gaf in haar toespraak aan dat het een moment is om terug te kijken.

“Backtrack is niet van nu, daarom is het zeer belangrijk om te weten wie het land binnen komt. Er moet op aantal punten gelet worden en gezamenlijk gewerkt worden met de bevoegde autoriteiten, zodat Nickerie veilig blijft. Ik ben blij dat de omgeving er geweldig uit ziet en ook trots dat de boothouders samen met andere actoren dit project hebben kunnen realiseren. Hartelijk dank voor al uw bijdrage”, aldus de burgermoeder.

Grote delen van Nickerie hebben enthousiast gereageerd op deze ontwikkeling. “Het is alvast een stap naar het verbeteren om zo een overzicht te verkrijgen wie het land binnenkomt en uitgaat, waardoor erop deze wijze de controle op een professionele wijze uitgevoerd kan worden door de bevoegde instanties.”

“Het kan misschien raadzaam zijn als deze bevoegde instanties die de controle dienen uit te oefenen een goede accommodatie hebben, waardoor de controle efficiënt kan geschieden en verder nog dat ook de vertrekkende en de inkomende passagiers een betere accommodatie krijgen,” zegt een bewoner.

“Dit is een heel mooi geschenk aan ons allen. Bij deze dank ik eenieder die op welke wijze dan ook zijn of haar bijdrage heeft geleverd voor het tot stand komen van dit goeds,” zegt een ander.

Bekijk ook:

Politie houdt twee verdachten aan na diefstal van aluminiumonderdelen in Houttuin

‘Nederlands model met handhavers kan de Surinaamse politie ontlasten’

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Verdachten hebben gezamenlijk 14 vonnissen op hun naam staan.
Suriname

Politie houdt twee verdachten aan na diefstal van aluminiumonderdelen in Houttuin

Meer toezicht op straat: is een Surinaams boa systeem een optie? Foto: voertuig Nederlandse handhaving
Nederland

‘Nederlands model met handhavers kan de Surinaamse politie ontlasten’

Onderwijsveld bespreekt uitdagingen en verbeterpunten tijdens evaluatiebijeenkomst
Suriname

Schoolleiders blikken terug op onderwijsjaar en werken aan verbeteringen voor nieuw schooljaar

Mensenrechten vragen om dialoog, onderwijs en maatschappelijke bewustwording.
Suriname

Suriname zoekt balans tussen tradities en internationale mensenrechtennormen

SRD 90 miljoen voor zonnepanelen
Suriname

Hakrinbank lanceert zonne-energiefinanciering en AI-opleiding tijdens 90-jarig jubileum

Voorbereidingen India Day 2026 centraal tijdens bezoek aan Nickerie.
Suriname

India en Suriname zetten in op verdere versterking van culturele banden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws