• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Grote delen van Nickerie blij met loopbrug bij Backtrack

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
30 juli 2024 16:08
in Suriname
loopbrug backtrack

Deze week vond de opening plaats van de loopbrug te “Backtrack” in het district Nickerie, een initiatief van enkele boothouders.

Districtscommissaris Senrita Gobardhan die op uitnodiging aanwezig was, gaf in haar toespraak aan dat het een moment is om terug te kijken.

“Backtrack is niet van nu, daarom is het zeer belangrijk om te weten wie het land binnen komt. Er moet op aantal punten gelet worden en gezamenlijk gewerkt worden met de bevoegde autoriteiten, zodat Nickerie veilig blijft. Ik ben blij dat de omgeving er geweldig uit ziet en ook trots dat de boothouders samen met andere actoren dit project hebben kunnen realiseren. Hartelijk dank voor al uw bijdrage”, aldus de burgermoeder.

Grote delen van Nickerie hebben enthousiast gereageerd op deze ontwikkeling. “Het is alvast een stap naar het verbeteren om zo een overzicht te verkrijgen wie het land binnenkomt en uitgaat, waardoor erop deze wijze de controle op een professionele wijze uitgevoerd kan worden door de bevoegde instanties.”

“Het kan misschien raadzaam zijn als deze bevoegde instanties die de controle dienen uit te oefenen een goede accommodatie hebben, waardoor de controle efficiënt kan geschieden en verder nog dat ook de vertrekkende en de inkomende passagiers een betere accommodatie krijgen,” zegt een bewoner.

“Dit is een heel mooi geschenk aan ons allen. Bij deze dank ik eenieder die op welke wijze dan ook zijn of haar bijdrage heeft geleverd voor het tot stand komen van dit goeds,” zegt een ander.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

oliebol
Nederland

Oliebollen in Suriname bereiken Nederlands prijsniveau

defensie militairen albina marowijne atjoni
Suriname

Sluiting op cruciale handelsdag leidt tot onrust onder Albina-ondernemers

Winkelschap supermarkt
Lifestyle

Surinamers blijven worstelen met hoge prijzen omdat de inkomens simpelweg te laag zijn

de pier scheveningen
Lifestyle

Surinamers die in januari naar Nederland reizen krijgen te maken met snijdende kou

milieuramp
Suriname

Niet zwemmen in Surinamerivier bij recreatieoorden Accaribo en omgeving door olielekkage

Kaarsen
Suriname

Door vader om het leven gebrachte kinderen worden woensdag begraven

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws