• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Gratis verblijf in Torarica voor deelnemers workshop business coaching voor Inheemse en Tribale vrouwen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
6 juni 2024 04:00
in Suriname
inheems indiaans vrouw dame

Van 9 tot 11 juni 2024 organiseert UN Women in samenwerking met VIDS en Kampos een exclusieve driedaagse workshop in het Torarica Resort, speciaal ontworpen voor Inheemse en Tribale vrouwen.

Dit initiatief, gefocust op zakelijke coaching en capaciteitsopbouw, biedt deelnemers niet alleen professionele training in ondernemerschap en leiderschap, maar ook een kosteloos verblijf in het resort.

De workshop is gericht op het economisch versterken en verbeteren van het levensonderhoud van deze vrouwen door hen te helpen hun zakelijke netwerken uit te breiden.

Gedurende de drie dagen zullen de deelnemers diverse trainingen volgen die essentieel zijn voor effectief zakelijk leiderschap en succesvol ondernemerschap.

Een unieke toevoeging aan dit evenement is dat de accommodatie, inclusief maaltijden, geheel gratis wordt aangeboden door Torarica. De enige kosten die de deelnemers zelf moeten dekken, zijn de vervoerskosten naar het resort.

Geïnteresseerden hebben tot donderdag 6 juni om zich te registreren voor deze kansrijke workshop.

Registraties verlopen via VIDS bij mevrouw Loreen Jubitana.

Dit biedt een geweldige kans voor Inheemse en Tribale vrouwen om hun professionele vaardigheden te ontwikkelen zonder de zorg voor verblijfskosten.

Mis dit niet:

Monorath moet niet de zondebok worden, Pinas waarschuwt voor gemakzuchtige beschuldigingen

Kickboksspektakel bij zwembad Zorghotel zorgt voor woede en ergernis

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Minister Monorath
Suriname

Monorath moet niet de zondebok worden, Pinas waarschuwt voor gemakzuchtige beschuldigingen

Geestelijken hekelen Zorghotel Paramaribo om kickboksevenement bij zwembad. Foto illustratief. Pixabay
Suriname

Kickboksspektakel bij zwembad Zorghotel zorgt voor woede en ergernis

Volledige aanpak kost volgens minister 2,5 miljard dollar. Foto: CDS
Suriname

Regering begint met asfalteren van 160 kilometer wegen in Paramaribo, Wanica en Commewijne

Illustratiefoto
Suriname

Taxichauffeur en drie anderen aangehouden na verdwijning dienstwapen militair

Lifestyle

Surinamevluchten zijn volgens velen een melkkoe voor KLM, maar onderzoek laat iets anders zien

Justitieminister stelt extra middelen beschikbaar voor veiligheidsdiensten
Suriname

Minister Monorath geeft opdracht tot verscherpte aanpak criminaliteit na dodelijke schietpartij

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws