• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Getroffen Alaska Airlines Boeing 737 Max verliet fabriek zonder cruciale bouten

P. Peterson door P. Peterson
30 januari 2024 04:51
in Nieuws, Technologie
boeing 737

Bij Boeing is bezorgdheid ontstaan over de veiligheid van een Alaska Airlines 737 MAX 9, nadat gebleken is dat cruciale bouten, bedoeld om een deel van het vliegtuig vast te zetten, ontbraken toen het de fabriek verliet.

Eerder deze maand verloor het toestel een deel van zijn romp tijdens de vlucht.

Dat meldt de Wallstreetjournal.

Experts vermoeden steeds sterker dat medewerkers van de fabriek de fout hebben gemaakt door de bouten niet terug te plaatsen na het herinstalleren van een plugdeur tijdens de productie.

Dit scenario wordt ondersteund door het gebrek aan markeringen op de deur zelf, wat suggereert dat de bouten mogelijk nooit geplaatst waren toen de deur op 16.000 voet hoogte boven Oregon loskwam.

Verder onderzoek wees op administratieve en procedurele fouten in Boeing’s Renton-fabriek gerelateerd aan de plugdeur.

Betrokkenheid van het personeel bij deze specifieke montage, evenals de rol van leverancier Spirit AeroSystems, blijft een punt van onderzoek.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vrouw dame
Lifestyle

Uiterlijk speelt grotere rol op Surinaamse arbeidsmarkt dan gedacht

Ambtenaren BiZa leggen integriteitseed af
Suriname

Ambtenaren BiZa leggen integriteitseed af

decembermoorden 8 december monument
Suriname

Herdenking Fort Zeelandia benadrukt noodzaak uitvoeren vonnissen

Slavernij afschaffing
Suriname

Gran Krutu presenteert officiële reactie op slavernij-excuses: ‘Verzoening vraagt om gelijkwaardigheid’

kerk predikant priester dominee
Suriname

290 jaar EBG-zending in Suriname

arrest handboeien verdachte politie
Suriname

Vijf verdachten aangehouden na dodelijke woningoverval in Paramaribo

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws