• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Geor Hering waarschuwt jongeren voor de gevaren van roken en drinken

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
28 oktober 2022 21:00
in Lifestyle
Geor Hering

GFC NIEUWSREDACTIE- Geor Hering heeft deze week wederom adviesgesprekken gevoerd met jongeren in Suriname om hen te wijzen op de vele gevaren van het roken en het consumeren van alcoholhoudende dranken.

De topman van de Geor Hering Foundation↗ kreeg vijf jongens en vier meisjes in de leeftijdscategorie 16 jaar tot 19 jaar op bezoek.

Het is de bedoeling dat de jeugdigen de boodschap van Hering verder doorgeven aan hun leeftijdsgenoten. Zij moeten anderen ontmoedigen te beginnen met het gebruik van tabak of alcohol en indien nodig adviseren om te stoppen.

“Begin nooit met roken en ook niet met drinken. Je bent namelijk helemaal niet stoer als je meedoet aan deze praktijken”.

“Het tegendeel is het geval. Houd je liever bezig met sporten en studeren, maar blijf af van de sigaretten en sterke drank”, kregen ze van hem te horen.

Bekijk ook:

Opa werd 80 ondanks sigaretten? KIVC legt uit waarom die redenering niet klopt

Geor Hering wil sigaretten en alcohol uit vrijwel alle winkels verbannen

Het is niet de eerste keer dat Geor Hering dergelijke praatsessies heeft gevoerd. Dat gebeurt vaker. De filantroop is al langer dan 22 jaar actief met verschillende campagnes die gericht zijn tegen het roken en drinken.

Hij heeft hiervoor diverse internationale onderscheidingen ontvangen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Roken zorgt jaarlijks volgens de WHO voor meer dan 7 miljoen overlijdensgevallen
Gezondheid

Opa werd 80 ondanks sigaretten? KIVC legt uit waarom die redenering niet klopt

Verkoop van tabaksproducten moet aan banden gelegd worden. Foto: AI
Gezondheid

Geor Hering wil sigaretten en alcohol uit vrijwel alle winkels verbannen

Illustratiefoto
Lifestyle

Zwangere jonge vrouw uit huis gezet door moeder

Voor nieuwkomers die zich echt willen vestigen in een Spaans dorp, vormt de taal vaak de sleutel tot een soepel dagelijks leven en betere integratie.
Lifestyle

Spanje trekt Surinaamse Nederlanders met huizen vanaf €50.000, maar dit kan tegenvallen

Surinaamse studenten krijgen door AI meer alternatieven naast Nederland. Illustratiefoto
Lifestyle

Nederland blijft belangrijk voor Surinaamse studenten maar AI verandert het speelveld

Voor sommigen is terugkeren naar Suriname geen optie, waardoor de blik op andere landen wordt gericht.
Lifestyle

Waar kunnen Surinaamse Nederlanders naartoe als Holland niet meer bevalt?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws