• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Geor Hering bekritiseert ouders die hun kinderen zonder autostoeltjes vervoeren

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 december 2023 18:33
in Lifestyle
Seatbelt

De weldoener en entrepreneur Geor Hering heeft zijn bezorgdheid geuit over de wijze waarop sommige ouders en verzorgers in Suriname hun kinderen vervoeren in voertuigen.

Bekend om zijn langdurige sponsoring van diverse sociale projecten waaronder seatbelt- promotiecampagnes, merkt Hering op dat het onaanvaardbaar is dat baby’s en kleine kinderen vaak in auto’s worden vervoerd zonder de juiste veiligheidsmaatregelen.

“Ik zie vaak dat ouders hun kinderen laten staan of baby’s op hun schoot houden tijdens het rijden. Deze praktijken stellen onschuldige kinderen bloot aan onnodige grote risico’s,” zegt Hering in een interview met GFC Nieuws.

Onderzoek van de National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA) wijst uit dat de kans op ernstig letsel of erger significant toeneemt als passagiers, ook jonge kinderen, geen veiligheidsgordel dragen.

Volgens de NHTSA is het risico op ernstige verwondingen bij een ongeval 50% lager wanneer passagiers correct gegespt zijn. Deze instantie steunt Hering’s standpunt en benadrukt het belang van autostoeltjes voor kinderen.

Hering voegt eraan toe: “Iedereen, ongeacht leeftijd, moet zowel voorin als achterin een voertuig een veiligheidsgordel dragen. Het is onbegrijpelijk dat ondanks zoveel voorlichting, kinderen nog steeds worden vervoerd terwijl ze staan en niet correct zijn beveiligd.”

Hij roept op tot strengere handhaving van de verkeersveiligheidswetten en meer bewustwording over het belang van autostoeltjes en veiligheidsgordels. “Alle kinderen verdienen de hoogste mate van veiligheid,” concludeert de filantroop.

Mis dit niet:

‘Geld van ouders uit Suriname kan kind in Nederland duizenden euro’s belasting kosten’

Een huis erven in Suriname terwijl je in Nederland woont: hier kun je tegenaan lopen

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

geld valuta euro
Lifestyle

‘Geld van ouders uit Suriname kan kind in Nederland duizenden euro’s belasting kosten’

Woning in Paramaribo. Illustratiefoto.
Lifestyle

Een huis erven in Suriname terwijl je in Nederland woont: hier kun je tegenaan lopen

De economische activiteit kan de vraag naar woningen en grond in Paramaribo flink vergroten. Foto: Paramaribo centrum
Lifestyle

‘Wonen in Paramaribo flink duurder door komende olieboom’

geld euro valuta
Lifestyle

Geldtransfers naar Suriname kunnen dagenlang worden stilgezet voor onderzoek

kerk bidden geloof religie
Lifestyle

Nieuwe beslissing Jehovah’s Getuigen over bloed leidt niet tot verandering bij alle Surinamers

geld euro valuta
Lifestyle

Nederlanders kopen massaal huizen in Spanje terwijl Suriname hun investeringsgeld probeert te lokken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws