• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Garcia Paragsingh waarnemend procureur-generaal, Baidjnath Panday op 12 april met pensioen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
8 april 2021 00:00
in Nieuws
gracia paragsing wnd pg

GFC NIEUWSREDACTIE- De regeringstop heeft met het naderend pensioen van procureur-generaal (PG) Roy Baidjnath Panday, kennisgemaakt met de aankomende waarnemend PG, Garcia Paragsingh.

Tijdens deze belangrijke vergadering woensdag waren aanwezig president Chandrikapersad Santokhi, vicepresident Ronnie Brunswijk, de ministers Albert Ramdin en Kenneth Amoksi.

Ook de vertrekkende als de aankomende procureur-generaal belast met de waarneming, waren bij deze meeting aanwezig.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Minister Kuldipsingh bespreekt samenwerkingsmogelijkheden met SPSB

Baidjnath Panday gaat na 7 jaren dienst nu met pensioen. Van de vervolgingsautoriteit wordt vrijdag aanstaande, na zijn bewezen diensten aan de samenleving, op een gepaste manier afscheid genomen door president Santokhi.

De huidige pg leidt het Openbaar Ministerie nog tot 12 april. Per 13 april heeft Paragsingh in de functie van waarnemend pg de leiding over het vervolgingsinstituut.

Bekijk ook:

DSB behaalt internationale ISO-certificering voor informatiebeveiliging

NMA onderzoekt mogelijke watervervuiling na massale vissterfte in Saramacca

Paragsingh die momenteel de oudste advocaat-generaal in anciënniteit is, zal vanaf die datum de leiding waarnemen bij het Openbaar Ministerie.

Het was van belang om aan de vooravond van de start van haar waarneming, nader kennis te maken met Paragsingh, die tijdens de vergadering aangegeven heeft bereid te zijn om deze belangrijke taak op haar schouders te nemen.

De regering gaat akkoord met de voordracht van Paragsingh als waarnemend pg.

Het Openbaar Ministerie is een belangrijk instituut binnen het staatsbestel. De aankomende waarnemend pg is breed gedragen en heeft genoeg kennis en ervaring aangaande het werk dat uitgevoerd moet worden, meldt CDS.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

DSB zet belangrijke stap in bescherming van klantgegevens.
Suriname

DSB behaalt internationale ISO-certificering voor informatiebeveiliging

Waarschuwing voor bewoners na vissterfte in Moorekreek
Suriname

NMA onderzoekt mogelijke watervervuiling na massale vissterfte in Saramacca

Onderzoek naar Halliburton-opslagfaciliteit nog gaande
Suriname

Onderzoek moet duidelijkheid geven over opslag radioactieve bronnen op Kuldipsingh-terrein

Geen foto's of video's delen van minderjarig slachtoffer, benadrukt Justitie
Suriname

Ministerie dreigt met maatregelen tegen verspreiders van beelden minderjarige

Brunnings optimistisch over toekomst Surinaamse offshore-gasindustrie.
Suriname

Suriname zet koers naar gasexport naar Europa en Azië

Ministerie verduidelijkt uitbetaling sociale uitkeringen
Suriname

President Simons betuigt medeleven na zware aardbevingen in Venezuela

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws