• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Foto-expositie “3 tenti moy prenki”

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
31 July 2023 03:44 - Geüpdatet op 26 October 2023 06:12
in Nieuws
fotowedstrijd sufov

GFC NIEUWSREDACTIE- De Surinaamse Fotografen Vereniging (SUFOV) viert op 29 september haar 6e lustrum en wil zo een bigi yari niet onopgemerkt voorbij laten gaan.

Vandaar dat zij in de periode van 29 september tot en met 8 oktober 2023 aan de samenleving een grootse foto-expositie presenteert. Deze zal gehouden worden in de International Mall of Suriname aan de Ringweg-Zuid.

Deelname aan deze foto-expositie is open voor een ieder tegen een deelname fee, mits iedere exposant het auteursrecht van de geëxposeerde foto bezit en rekening houdt met het portretrecht van geportretteerden. De foto moet natuurlijk ook voldoen aan kwaliteitseisen zoals omschreven in het exporeglement.

Er is geen thema aan deze expositie verbonden en ze hoeven niet alleen van Surinaamse bodem te zijn.
Hierdoor kan er een variatie aan onderwerpen te zien zijn. De foto’s mogen digitaal zowel analoog geschoten zijn met gebruik van een smartphone, camera of drone.

Vandaag de dag zijn er vele mogelijkheden met een smartphone en ook met een drone kunnen er interessante foto’s te voorschijn komen. De ingezonden foto’s moeten wel expo-waardig zijn wat wil zeggen dat ze kwalitatief en technisch goed moeten zijn en de compositie aanlokkelijk moet blikken.

Men mag met net zoveel werken deelnemen als men wil tot het moment dat wij de deelname sluiten op 15 augustus. De fotowerken mogen ook verkocht worden.

Er is bij deze foto-expositie een selectie commissie belast met het keuren van de ingezonden foto’s. Het is ook nodig dat de fotopresentatie(wijze van exposeren) bekeken wordt en daarna wordt er al dan niet groen licht gegeven.

De SUFOV wil samen met de exposanten een geslaagde foto-expositie hebben.

ShareTweetSend

Meer berichten

docent leerkracht school leerlin student
Lifestyle

Pinas waarschuwt voor achteruitgang door weigering bevolking om kennis te verbreden

Frisdrank
Gezondheid

Gezoete softdrinks vergroten risico op orgaanschade, veel onwetendheid in Suriname

man oog 1
Lifestyle

Zoon uit Paramaribo wil wraak nemen op Nederlandse ex-vriend van zijn moeder

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws