• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Foei toch politie!

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 May 2021 06:36 - Geüpdatet op 2 June 2022 10:05
in Nieuws
politieman

INGEZONDEN– De afgelopen week zijn wij geconfronteerd met het respectloos en heel schaamteloos gedrag van enkele politieambtenaren. Foei toch politie!

Aangaande de straatprotesten van delen van ons politie apparaat, gaarne het onderstaande en let u goed op de volgende zinsneden uit enkele berichten:

A. ” …. de agenten hebben ruim 7 jaar geen toelage gekregen ….”
B. ” …. sommige leden hebben al 3 jaar een bepaalde rang, maar hun beschikking is niet in orde ..”.
C. Er wordt online een video rondgestuurd waarin onder anderen een deel van KPS zegt: “als Santokhi oorlog wilt in het land, dan wo set’ en, verwijzend naar 4 bussen met miltairen met AK’s”.

Wel dit is bijzonder respectloos en heel schaamteloos gedrag. FOEI TOCH!

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: ‘Chirurgen’ Santokhi en Brunswijk niet schuldig aan trieste ellende in Suriname

Gaat u zich met spoed herstellen en voorbeeldig opstellen, zodat het woord kameraad de juiste uitstraling krijgt.

Het lijkt er juist op dat u ontwrichting/oorlog wilt creëren in onze harmonische Surinaamse natie. De vraag is WAAROM?

Welnu, de huidige president heeft amper 1 jaar de leiding over ons land. Derhalve rijst de vraag of het correct is om de straatprotest te houden op grond van voorgaand falend beleid. U zegt zelf in de video “yu no kan de 10 yari in wan rang; het bestaat niet mensen”.

Mogelijk kan de ratio van de realiteit positieve en constructieve inzichten verschaffen, zodat wij de culturele harmonie, als model staand in de wereld, hoog in het vaandel mogen blijven dragen.

Ir. Reinier Taus

ShareTweetSend

Meer berichten

gynaecoloog onderzoeksbed
Lifestyle

Angstige tiener uit Wanica vreest dat ouders levensreddende behandeling zullen blokkeren

uiteten restaurant familie vrienden eten
Lifestyle

Surinamers verlangen volgens analist naar laagdrempelige uitgaansplek in Paramaribo

koken eten keuken
Lifestyle

Waarom koken en eten minder aantrekkelijk wordt bij zeer warm weer

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws