• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Fans Surinaamse artiest ‘Scrappy W’ teleurgesteld na verwijdering compositie uit Suripop XXI

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
1 augustus 2024 12:58
in Entertainment, Suriname
scrappy W

De fans van de populaire Surinaamse artiest Claude Dinge, beter bekend als ‘Scrappy W’, zijn teleurgesteld na het nieuws dat zijn compositie ‘Mi Wani Gwe’ uit de line-up van SuriPop XXI is verwijderd.

Uit reacties op sociale media blijkt dat zijn aanhangers hun teleurstelling duidelijk uiten.

In een persbericht van SuriPop-organisator Odette Miranda werd bekendgemaakt dat de compositie niet aan de inschrijfregels voldeed, aangezien het nummer al in 2016 op YouTube was gepubliceerd.

Dit is in strijd met het reglement van de competitie, waarin staat dat inzendingen niet eerder mogen zijn gepubliceerd of verspreid, zowel nationaal als internationaal, voordat de inschrijving plaatsvindt.

“Het is heel jammer dat dit is gebeurd,” reageert een fan op Facebook. “Scrappy W is een van onze beste artiesten en ‘Mi Wani Gwe’ is een prachtig nummer. Het voelt oneerlijk dat het nu niet meer mee mag doen.”

Hoewel de regels van SuriPop duidelijk zijn en er geen uitzonderingen gemaakt kunnen worden, blijft de beslissing een bittere pil voor de artiest en zijn fans. “We begrijpen dat regels regels zijn, maar het blijft jammer,” aldus een trouwe volger op sociale media.

De organisatoren van SuriPop hebben ondertussen alle mediapartners verzocht om de audiofile en muziekvideo van ‘Mi Wani Gwe’ uit hun bestand te verwijderen en niet meer uit te zenden.

Ook zal de muziekvideo worden verwijderd van het SuriPop YouTube-kanaal.

Foto: Instagram

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Den Haag
Lifestyle

Surinamers reageren anders op kritiek uit Nederland dan uit eigen land

dialoog sessie
Suriname

Ondernemers, overheid en diaspora in gesprek over Local Content

[Aggregator] Downloaded image for imported item #428857
Suriname

Digitaal systeem moet illegale wapens in Suriname terugdringen

WHO-delegatie in gesprek met Surinaamse autoriteiten over versterking tabakscontrole
Gezondheid

WHO helpt Suriname met aanpak tabak en illegale handel in sigaretten

kishan ramsukul
Suriname

Ramsukul hekelt ad-hoc wetgeving in DNA

unnamed
Suriname

TIP bevrijdt vier slachtoffers van mensenhandel bij inval in Paramaribo-Noord

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws