• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

EZ treft illegale rattengif in de handel aan

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 juni 2021 14:44
in Nieuws
rattengif

GFC NIEUWSREDACTIE- Tijdens controlewerkzaamheden van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) is gebleken, dat er vloeibare rattengif ten verkoop wordt aangeboden.

Dit product is zeer gevaarlijk voor mens, dier en milieu en het etiket voldoet niet aan de wettelijk vastgestelde eisen. Er is namelijk een actieve stof fluoroacetate, die niet vermeld staat op het etiket.

Het Ministerie van EZ benadrukt, dat dit product illegaal is ingevoerd en wijst erop, dat de winkeliers, die zich schuldig maken aan de verkoop hiervan, meteen hiermee moeten stoppen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Veel medicijnen bevatten kankerverwekkende stoffen, blijkt uit nieuwe studie

Indien dit product toch op de schappen wordt aangetroffen, zal EZ genoodzaakt zijn om sancties op te leggen.

Aan de gemeenschap, handelaren en winkeliers wordt een dringend beroep gedaan om, indien u in het bezit bent van dit product, contact te maken met het ministerie via het contactnummer +5978530915.

Er kan ook gemaild worden naar internemarkt@gmail.com. De inleveringstermijn is gesteld op twee weken.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Paramaribo Suriname onafhankelijkheidsplein
Lifestyle

Geor Hering daagt Surinamers uit bewijs te leveren voor geesten in presidentieel paleis

dharm mungra
Suriname

DNL biedt discussiestuk WBTRS aan President en DNA

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436325
Suriname

Politie rolt deel van gewelddadige bende op in Wanica

omgevallen boom
Suriname

Loosleiding Kampstafweg vrijgemaakt na belemmering door omgevallen boom

bezoek voorzitter tweede kamer 38
Nieuws

Suriname en Nederland versterken parlementaire samenwerking tijdens bezoek Tweede Kamerdelegatie

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436298
Suriname

Verdachte aangehouden bij controlepost Stolkersijver op verdenking van voorbereiding gewelddadige overvallen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws