• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

EZ roept ondernemers op zich te houden aan wet- en regelgeving

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
22 december 2022 10:50
in Nieuws
ecd producten supermarktvvolie babyvoeding

GFC NIEUWSREDACTIE- In het jaar 2022 zijn er landelijke controlewerkzaamheden uitgevoerd door ambtenaren werkzaam op de afdeling Economische Controle Dienst van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) in Suriname.

Hierbij zijn er bij constatering van misdrijven inzake overtreding Wet Economische Delicten, processen verbaal opgemaakt en opgestuurd naar het Openbaar Ministerie (OM).

Het OM heeft vervolgens de boetes vastgesteld. De geïnde boete bedraagt ruim één (1) miljoen SRD. Bij de controlewerkzaamheden zijn de ambtenaren gestuit op onder andere overtreding van de Wet Prijszetting en Prijsbewaking, met name het Prijsaanduidingsbesluit. Daarnaast zijn er overtredingen geconstateerd met betrekking tot de Wet Tegengaan Smokkelen.

Verder is de Wet Bedrijven en Beroepen eveneens overtreden door ondernemers. Er zijn sigaretten, potentiestimulerende middelen, chemicaliën en alcoholische dranken aangetroffen en in beslag genomen.

De bovengenoemde overtredingen vallen allen onder de Wet Economische Delicten. Klachten die worden ingediend, worden zorgvuldig onderzocht en afgehandeld door de onderzoek ambtenaren.

Het ministerie van EZ doet een beroep op eenieder om zich niet schuldig te maken aan prijsopdrijving en andere overtredingen van de Wet Economische Delicten.

Mis dit niet:

Surinaamse diaspora in New York viert halve eeuw Sranan Dey

SDU bekritiseert uitspraak Van Samson over vrouwelijke president: “Woorden van leiders dragen verantwoordelijkheid”

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Minister Landveld viert 50 jaar Sranan Dey in New York
Suriname

Surinaamse diaspora in New York viert halve eeuw Sranan Dey

Cedric van Samson.
Suriname

SDU bekritiseert uitspraak Van Samson over vrouwelijke president: “Woorden van leiders dragen verantwoordelijkheid”

Langatabiki bespreekt grensafspraken.
Suriname

Pamaka Traditionele Autoriteit pleit voor blijvende betrokkenheid bij uitvoering grensprotocollen

Infrastructuur krijgt prioriteit onder districtscommissaris Muller
Suriname

Brug over Parakreek weer veilig na grootschalig herstel

Tijdelijke reis naar Suriname betekent niet automatisch einde van de Ziektewetuitkering.
Lifestyle

Nederlandse ziektewetuitkering meenemen naar Suriname alsnog niet verboden

Heterdaadacties leiden tot drie arrestaties in Paramaribo
Suriname

Politie voorkomt diefstal van kluis bij fastfoodzaak Johan Adolf Pengelstraat

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws