• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

EZ-diensten dichter bij de gemeenschap

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
4 maart 2021 06:29
in Nieuws
leuring meetmiddelen ez

GFC NIEUWSREDACTIE- Het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) heeft op basis van haar verantwoordelijkheid om ondernemerschap te stimuleren, de dienstverlening dichter bij de Nickeriaanse en Coroniaanse gemeenschap gebracht.

De dienst voor de Waarborg en het Ijkwezen van EZ heeft van 1 tot en met 3 maart weegwerktuigen en meetmiddelen geijkt in Nickerie en Coronie.

Ondernemers uit Nickerie en Coronie hoefden niet naar Paramaribo af te reizen voor het laten ijken en keuren van hun meetmiddelen. Zij zijn gedurende drie dagen in de gelegenheid gesteld om dat te doen.

In Nickerie en Coronie hebben de medewerkers van de dienst voor de Waarborg en het Ijkwezen bij 10 pompstations het apparatuur gecalibreerd.

Ruim 160 ondernemers van supermarkten, bakkerijen en slagerijen hebben zich bij de dependance van EZ in Nickerie aan de van Idsingaweg aangemeld voor het ijken en keuren van de meetmiddelen. Ook zijn er drie weegbruggen gekeurd.

De keuringsperiode voor weegwerktuigen en meetmiddelen wordt in de komende periode voortgezet.

Ondernemers wordt erop gewezen dat zij hun weegmiddelen tijdig moeten aanbieden voor herkeuring. Indien men niet over een gekeurd meetmiddel in het handelsverkeer beschikt, levert dit een economisch delict op.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

alcohol drinken auto rijden
Suriname

Alcohol in het verkeer in Suriname: pleidooi voor rijontzegging en peperdure heropvoedingscursus

offshore olie
Suriname

Suriname Business Forum organiseert openbare dialoog over Local Content na FID olie- en gassector

krishna mathoera
Suriname

Krishna Mathoera potentiële nieuwe voorzitter van de VHP

Vuilniszakken
Suriname

Gelekte documenten roepen vragen op over contract oud-DC Bhola

GranMorgu-FPSO-Staatsolie-and-Total-team-1392x927
Suriname

2026 wordt testjaar voor Suriname richting olie-inkomsten

herstel openbare markt albinae
Suriname

Ingrijpende verbeteringen aan marktinfrastructuur Albina

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws