• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Eerste gediplomeerde fitnesstrainers van Surinamers een feit

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
10 juli 2023 06:53 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:31
in Nieuws
fitness sport

GFC NIEUWSREDACTIE- De eerste gediplomeerde fitnesstrainers in Suriname hebben hun diploma in ontvangst mogen nemen bij het Denksportencentrum van het Directoraat Sportzaken.

De trainers hebben hun opleiding gevolgd bij Health Company (HC), opgericht door Jörgen Duttenhofer en partner Ariëla Sandiya Duttenhofer.

De training duurde ruim 3 maanden en omvatte zowel theoretische als praktische examens.

De fitnessopleidingen van HC hebben verschillende niveaus en worden aanbevolen door het Directoraat Sportzaken middels een Public Private Partnership overeenkomst. De diploma’s zijn daarom erkend door het directoraat Sport.

“Met deze samenwerking beoogt sportzaken goed opgeleide gekwalificeerde fitnesstrainers beschikbaar te stellen voor diverse sportaccommodaties, activiteiten en in het bijzonder sportbonden en sportbedrijven”, aldus Sportdirecteur Gordon Touw Ngie Tjouw.

Op dit moment zijn er veel sportinstructeurs die sportdiensten aanbieden zonder een cursus of training te hebben gevolgd. Dit kan grote problemen veroorzaken voor sporters en cliënten van sportdiensten.

Daarom gaat het Directoraat Sportzaken via haar onderdirectoraat Onderzoek, Informatie en Kadervorming(OIK) een samenwerking aan met organisaties en bedrijven die opleidingen op het gebied van sport aanbieden.

Dit moet ervoor zorgen dat zowel de publieke als de private sector hoogwaardige en goed gekwalificeerde sportdiensten aanbiedt aan de gemeenschap, ter bevordering van een gezonde, prestatieve en productieve samenleving in Suriname, benadrukte de directeur tijdens zijn felicitatieboodschap aan de eerste HC-gediplomeerde fitnesstrainers uit eigen land.

ShareTweetSend

Meer berichten

Gloeilamp lamp licht stroom
Suriname

EBS: 95% van getroffen gebieden opnieuw aangesloten

perceelkaart leonsberg
Suriname

Onrust over uitgifte aanmeersteiger Leonsberg

stroom ebs energie paal mast
Suriname

Stroomstoring treft grote delen Paramaribo

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws