• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Eerste Cashpnt te Goejaba, Boven-Suriname

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 juli 2021 01:33
in Nieuws
pin geldautomaat atm

GFC NIEUWSREDACTIE- Vanaf 31 juli wordt in Suriname een proces ingezet om bestaande ATM’s (pinautomaten) te vervangen met 1 soort, namelijk Cashpnt.

De Cashpnt machines zijn rood van kleur en kunnen door klanten van alle banken gebruikt worden.

Naast het vervangen van bestaande pinautomaten zal ook een evenwichtige verspreiding plaatsvinden van de ATM’s, zowel in de stad als het binnenland.

Met de uitrol van Cashpnt wordt het vergroten van de toegankelijkheid tot financiële diensten en producten beoogd, en dit draagt tevens bij aan het vergroten van de perspectieven voor alle individuen en bedrijven, ongeacht het vermogenssaldo of de omvang.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Genadeloze man laat zijn gehandicapte vrouw 5 dagen achter in vrachtwagen

Deze efficiënte aanbieding van financiële diensten faciliteert “Financial Inclusion”.

Bekijk ook:

Biza evalueert verkiezingen 2025 in aanloop naar verdere professionalisering richting 2030

NPS’er Jeffrey Lau: strengere controle nodig op verkavelingsprojecten

“Financial inclusion” streeft ernaar oplossingen aan te dragen voor de beperkingen die mensen uitsluiten van deelname aan de financiële sector en stimuleert de economische bedrijvigheid en duurzame ontwikkeling.

In dit kader zijn De Surinaamsche Bank, Hakrinbank, Finabank, de Surinaamse Postspaarbank en de Coöperatieve Spaar- en Kredietbank Godo een samenwerking met Banking Network Suriname N.V., BNETS, aangegaan.

BNETS is reeds 16 jaar eigenaar van het interbancair netwerk.

De ATM’s van bovengenoemde banken maken dus op termijn plaats voor ATM’s onder de naam Cashpnt. Contant geld is beter beschikbaar, bereikbaar en toegankelijker; met in acht neming van de veiligheid.

Als onderdeel van deze samenwerking en binnen het kader van het verbeteren van “financial inclusion” zal in samenwerking met de Surinaamse Bankiersvereniging op 31 juli de eerste Cashpnt in gebruik worden genomen in het Boven-Suriname gebied te Goejaba, in het district Sipaliwini.

De president van Suriname, Chandrikapersad Santokhi zal de openingshandeling verrichten. Enkele hoogwaardigheidsbekleders waaronder de vicepresident zullen ook bij de ingebruikname aanwezig zijn.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Biza evalueert verkiezingen 2025 in aanloop naar verdere professionalisering richting 2030
Suriname

Biza evalueert verkiezingen 2025 in aanloop naar verdere professionalisering richting 2030

Oproep tot onafhankelijke toetsing van verkaveling na problemen Altona-Krisnasingproject.
Suriname

NPS’er Jeffrey Lau: strengere controle nodig op verkavelingsprojecten

Suriname nadert offshore productiefase 2028
Suriname

SBM Offshore bouwt grootste FPSO ooit voor Suriname’s GranMorgu-project

Grote wegwerkzaamheden Van ’t Hogerhuysstraat starten op 28 juni
Suriname

Kuldipsingh start herinrichting cruciale kruispunten Van ’t Hogerhuysstraat

DC Saramacca waarschuwt bevolking na vissterfte bovenloop Saramaccarivier.
Suriname

Bewoners dringend gewaarschuwd: geen gebruik van water Moeroekreek

Suriname op weg naar 600.000 vaten olie-equivalent per dag.
Suriname

S&P Global Energy: Suriname kan meer dan US$17 miljard aan offshore investeringen verwachten in komende vijf jaar

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws